Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hófehér lábak + rövid gatya =...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hófehér lábak + rövid gatya = cikiség?

Figyelt kérdés

Mostanában a legtöbb lánytól azt hallom, hogy azért nem húz rövid gatyát, mert fehérek a lábai és hogy az milyen gáz...

Szerintem ezzel semmi probléma, de végül is az igaz, hogy a napbarnított bőr szebb látványt tud nyújtani.

Nekem is eléggé fehér bőröm van, de most emiatt nem fogom a nyarat végigjárni hosszú gatyákban :D

Ti hogy gondoljátok? :)



2016. máj. 26. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
én a fehér bőrt jobban kedvelem :)
2016. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En eleve barnas boru vagyok de, en pont azert probalok ilyen sokat rovid gatyaban jarkalni h legalabb egy kicsit lebarnuljon nyar elejere:)))
2016. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
hüeség ha tecel ugyis tecöl
2016. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Lehet hogy velem van a baj, de én valamiért az ideálok szöges ellentétével szimpatizálok jobban. Én nem azt mondom, hogy vékony, szolizott barna, műkörmös csajok, én azt mondom hogy természetes, fehér, duci lányok. Bár lehet hogy én vagyok csak ennyire nem normális, de rohadt vonzó tud lenni az, ha valaki nem áll be a sorba, hanem szembe megy vele, vagy nem érzi magát rosszul a bőrébe, mert azt mondják, hogy nem trendi, az ahogy ő kinéz. Ejj, ejj, társadalom ...
2016. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Nem ciki, de én mondjuk pont azért hordok rövid gatyát hogy hamar lebarnuljak ezért:

Fehér lábak + rövid gatya = barna lábak 😊😊

2016. máj. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. máj. 28. 11:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem cikiség, hanem egy szuper dolog.
2022. febr. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!