Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmerdzsekihez egy rövid...

Farmerdzsekihez egy rövid farmergatya bénán néz ki? Inkább hosszú gatya kellene?

Figyelt kérdés
Meg még egy egyszerű fehér pólót gondoltam alá. 19/F

2015. máj. 6. 19:12
 1/5 farkas mirabel róza válasza:

szerintem nem néz ki bénán, de ez a te ízlésed, úgyhogy a fehér póló is jó, meg a hosszú gatya is!!

:)

2015. máj. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jól nézne ki rövidnadrággal.

19/L

2015. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy elvem: Farmert farmerrel soha!

De ez persze a te döntésed. Persze jó lenne tudni a farmerek árnyalatát, mintáját, hogy mennyire üt el egymástól.

2015. máj. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Egyeltalán nem béna, mostanság amúgy is visszajött divatba a farmert farmerral :) Csak ahogy az előző válaszoló is írta, az a fontos, hogy milyen árnyalatuk van

A fehér póló pedig tökéletes.

2015. máj. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem össze passzol farmer farmer, én farmer dzseki fosszú farmer nadrág egyben szoktam fel venni vagy hosszú ujjú farmer ing, de hűvösebb van akkor pl a dzsekit ingként használom póló semmit nem veszek magamra, pont jó úgy, dzseki plusz farmer rövid nadrág, tehát igen nem úgy készültem hogy egy normál felsőm lenne, így a dzsekit vettem fel ing helyet épp nagyon rövid farmer rövid nadrág volt kéznél, akkor nem épp a kedvenc öltözetem volt, miután övem se volt pont.
2021. nov. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!