Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem új pasija egy állat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem új pasija egy állat, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Három hónapja szakítottunk, viszont régen nagyon jó barátom volt és ezt szeretném is megőrizni. Összejött egy fiúval, aki kezdetben nagyon szimpatikus volt és hát megszólítottam, mert mégiscsak a barátommal fog járni. És itt derült ki, hogy egy rosszindulatú, undorító paraszt, aki máris verekedéssel kezdett fenyegetőzni. Persze amikor megjelenik az exem, akkor megint kezesbárány. Mit kéne tennem? Próbáltam már utalni rá, hogy talán félreismerte őt, de mindig csak felháborodást váltott ki belőle. Ez nem az első eset, ez a fiú már akkor is probléma volt, amikor még együtt voltunk, mert képes volt hihetetlen nagy hisztit lerendezni triviális problémákon. Az exem azt mondja, megváltozott, de most már személyesen mondhatom, hogy ez nem igaz. Szerintetek mit kéne tennem? Félek, hogy mi lehet ebből, de nem akarom, hogy esetleg az exem megutáljon azért, mert ''féltékenységből szidom az új pasiját''.
2016. máj. 27. 21:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Jaj, 17 éves fiú vagyok.
2016. máj. 27. 21:24
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Értem én hogy az exed, meg barátod, de semmi értelme beleszólni. Csak a feszültséget generálod és magadat hozod rossz helyzetbe. Exednek saját élete van, saját döntése, ha megbánja akkor így járt.
2016. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán mi közöd az exed új pasijához?!

.

"Szakítottunk, de legyünk jó barátok!" =

= Megdöglött a kutyánk, de tartsuk meg!

.

"Szakítottunk, de legyünk megint együtt!" =

= Támasszuk fel együtt megdöglött kutyánkat!

.

Ha igazán az exed javát akarod, elfogadod, hogy neki pont ilyen pasi kell! Te nem ilyen voltál, szakítás lett a vége.

Ennyi!

2016. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm a választ :)


Második: Megértem, mit mondasz, de nem hinném, hogy a szakítás ok lenne arra, hogy többé egymáshoz se szóljunk. Nem úgy volt, hogy megismertem és egy héttel utána már együtt voltunk. Körülbelül 4x annyi ideig voltunk előtte barátok, mint amennyit együtt voltunk, szerintem van mihez visszatérni.

2016. máj. 28. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Megköszönöd az első kommentet, ami bizony a tied?

.

" nem hinném, hogy a szakítás ok lenne arra, hogy többé egymáshoz se szóljunk."

Nem is erről szól kérdésed, mert nem az exeddel, hanem az új pasijával van bajod!

Szakítás után azzal jön össze, akivel csak akar, neked ehhez közöd: nulla.

Ne uszítsd (új) pasija ellen, mert az ilyesmi neked sem esne jól.

Bárki is lesz új csajod, mit szólnál, ha exe veled "törődne"?

Exednek meg teljesen igaza van, ha kikéri magának, szakítás után ne akarjad irányítani.

2016. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az első válaszra gondoltam.


Azért van bajom az exem új pasijával, mert az időnk nagy részét továbbra is együtt töltjük. Szerintem engem az is zavarna, ha a legjobb barátom barátnője egy r*****c lenne, valószínűleg akkor is próbálnám valahogy a barátom tudtára adni. Lehetséges, hogy ez rossz hozzáállás, ebben az esetben elég lett volna annyit mondani, hogy ne törődj vele, mert csak rontasz a helyzeten. A kettőnk kapcsolata és a te nézeteid a kapcsolatokról nem tartozott a kérdéshez. Mindazonáltal köszönöm az időt és a türelmet :)

2016. máj. 28. 15:47
 7/7 donop válasza:

Szia!

Szerintem legjobb, ha egyszer megmondod teljesen őszintén az exednek, amit gondolsz, azzal, hogy te így látod, és megígéred neki, hogy innentől már az ő dolga, hogy mit kezd a véleményeddel, és nem fogod ezt többet firtatni, de ha szüksége van rád, akkor csak szóljon. És ne is firtasd, ha nem kér meg rá később.

2016. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!