Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves lányomnak 15 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lányomnak 15 éves pasija van és ott akar aludni nála. Szerintetek hagyjam neki? És mi van ha szexelnek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 13:28
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
92%
akkor szexelnek..
2016. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
24%
Max 13 évesen mentek abortuszra. Ha neked ennyit megér..
2016. máj. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%

Jó szülő lehetsz ha ennyit nem tudsz eldönteni magad.

Én azért 14 éves koráig biztos nem engedném. Főleg hogy lehet neked azt mondják ott lesznek meg alszanak, közben buliznak valami helyen aztán a lányod leitatják-leissza magát....aztán jön a bonyodalom. És a felelősséged.

2016. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
A férfi nemi szerv csak tud nappal is feláll tud nappal is teljesíteni nappal is tudják,azt csinálni amit éjszaka!
2016. máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Papi Gonzales ***** válasza:
63%

tipikus...ha megtiltom akkor nem csinálják....igen esélyes hogy dugni fognak...ha nem most este majd valamikor máskor

ezzel nyilván semmi gond nincs mivel beszéltél már a lányoddal a szexről és a fogamzásgátlásról....semmi probléma nem lesz

2016. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap lettem 27 éves és nincs még gyerekem, mellékesen megjegyzem, majdnem 24 voltam amikor elvesztettem... Ezt csak azért mondom, hogy legyen egy kép a kommentelőről is

Emlékszem mi ment a sulidiszkóba, 14 évesen már felajánlkoztak, hogy leápolnának a wc-ben...

Annyit akarok most mondani, hogy te nevelted eddig, te alakítottál ki benne egy képet a normákról, te ismered igazán, neked kell tudni erre a kérdésre válaszolni.


Egyébként pedig ha nagyon akarnák, úgy is megoldanák, akár a fiúnál délután suli után, amíg a szülők nem érnek haza a munkából... Szóval ha nem engeded el éjszaka, attól még lefekhet a lányoddal egyik nap suli után.


Szerintem inkább felvilágosítani kéne a dolgokról, egy képet adni, hogy ez egy fontos dolog az életében, azzal csinálja akit igazán szeret. Védekezést is hangsúlyozni. Istenem a te lányod, ne a gyk emberei neveljék már :)

2016. máj. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
A lányom erősen tiltakozna ismerem. Már rég felvilagosítottam ezekeről és nem hiszem hogy 13 èvesen a WCben dugna...
2016. máj. 5. 13:59
 8/29 anonim ***** válasza:
23%
Romlott szar világ ez, ahogy van 15 évesen pasi? max kisgyerek.
2016. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
23%
Én meg sem engedném hogy barátja legyen, szerintem beszélgess el a gyerekkel és a szüleivel is.
2016. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Szerintem nem gaz hogy 13 évesen szerelmesek (nekem is volt pasim 13 évesen)csókolózni csókoloznak (és örülök hogy bevallja)csak ne dugjanak
2016. máj. 5. 14:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!