Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire durva, hogy ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire durva, hogy ezt írtam egy lánynak?

Figyelt kérdés
A gép nem engedi kiírni.A rohadt+ az örőmlány r betűs szinonimája.Mennyire durva,hogy ezt írtam neki?

2016. máj. 28. 12:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól függ mire fel r_bancoztad le.
2016. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hogy 3 hónapnyi beszélgetés után egyszerűen lepattintott.
2016. máj. 28. 12:35
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nem tök mindegy, hogy mennyire durva? Ha lepattintott, úgyse beszéltek soha többet :D
2016. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
MEgmutattad, hogy mennyire vagy művelt ember. Tipikus eset, mikor egy fiúka képtelen elviselni a kudarcot, és szerinte ezzel döf a másikba, hogy lek**vázza. Ezzel csak magadat járattad le.
2016. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%

Négyeske gondolkodásában lehetne logika, de mégsincs. Gondolom nőből vagy, mert különben tudnád, hogy ez, hogy működik. Ha egy fiú leriherongyoz egy leányt, akkor annak oka van, bizony. Nem a kudarc, hanem valószínűleg az, hogy a lány tényleg az. Ez nem egy olyan szó, amit a fiúk akárkire rádobnak.


Kérdező, nem durva, ha megérdemelte.

2016. máj. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Dehogynem dobaljak ok nelkul!

En is hanyszor megkaptam mar,csak azert,mert elutasitottam valakit. Nem hitegettem,csupan nem voltam bunko,probaltam kedvesen lerazni. Amikor pedig nem ertett belole,es megmondtam szinten normalis stilusban,hogy nem az esetem,kiakadt es elhordott mindennek.

Eddig osszesen egy baratom volt es ket fiuval csokoloztam,nem gondolnam,hogy r.ibanc vagyok.

16

2016. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Akkor 3hónapnyi beszélgetés után .. Nem is ismered:DDD Facebookos volt? Ha lekoptatott akkor egyből le ribizted de mégis ribivel akartál lenni? Nem értem .
2016. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
3 hónapon keresztül beszelgettunk.Az elejen kedves volt meg minden,aztán lekoptatott annyival,hogy hagyjam békén
2016. máj. 28. 13:31
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Kedves felháborodott 6-os, nem (csak) a fiúk száma határozza meg ezt. A viselkedése és az öltözködése is. Logika, drágám, logika. :)
2016. máj. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szóval az elején kedves volt mint minden normális ember, aztán kiderült hogy nem vagy neki szimpatikus és inkább befejezte az egészet? Mert csak ennyire nagy parasztság ilyet írni.


Egyébként kevés az infó, nem tudjuk hogy te hogy viselkedtél vele, mennyire voltál erőszakos/unalmas stb., és őt sem ismerjük, sem a "lerázás" pontos körülményeit.

2016. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!