Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire lenne gáz/mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire lenne gáz/mi sülhet ki belőle (napi vagy egy lány a suliban kérdés)?

Figyelt kérdés

Gondolom több ezer ilyen kérdés van,de nem tudom mit tegyek :D a helyzet a következő:van egy lány a suliban,egyel alattam jár.Régebbóta figyelgetem,és még valamikor másfél éve ráírtam.Beszélgettünk pár hónapig,elvoltunk jól,viszont utána volt egy kis ez-az mással :D Lényeg,hogy azóta nem írtam rá.Viszont azóta megint gyötör a lelkiismeret,hogy nem kéne veszni hagyni,mert eléggé bejön..Nem az tipikus mai csaj,visszahúzódóbb,aranyos,szóval olyan az a tökéletes barátnő jelleg.

Nem húzom tovább a szót,mit tudnék csinálni?Túl nagy parasztság újra ráírni így másfél év után egy "szia,hogy vagy?:)" kérdéssel?Suliban folyosón köszönünk,de nagyjából itt kimerül a fizikai kapcsolat.Én 18,ő 17 ha fontos.

Köszi!:D


2016. máj. 28. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:

miért lenne parasztság? :D nem az.

De a legjobb lenne, ha élőben beszélnél vele

2016. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát nemtudom,nekem így másfél év után az jönne le ha valaki rám írna,hogy mekkora tirpák,meg biztos akar valamit:DD

személyesen meg nem sokat találkozunk,és a jelleméből adódóan nem túl beszédes,tehát mindenképp "puhítani" kellene előbb egy picit

2016. máj. 28. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
de nem értem, hogy miben más, ha ráírsz mintha élőben beszélnél? Élőbe sokkal jobb, ott nincs olyan, hogy „látta" és nem „ír" vissza. Megfigyelheted a testbeszédét is, és a hangszínéből is sokminden kiderül :D
2016. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szerencsére nem az a nem visszaírós típus,legalábbis régen nem volt az.

azért tetszene jobban a ráírás,mert nem egy túl beszédes típus,meg elég félénk.és pechemre én is ilyen vagyok:D legalább is minden szép lánnyal xd

2016. máj. 28. 21:10
 5/5 Ötletgazda90 válasza:
Hívd el valahova, kávézni/teázni, így nem kell kerülgetni a témát, hamar egyértelműsíted, hogy tetszik. Nem tudom, mennyire ismered, de akár szervezhetsz neki egy egyszerűbb kis randit, ami személyre szóló, könnyebben oldódik a feszültség :) De szerintem nem vagytok már gyerekek, nyugodtan meg lehet mondani szemtől szemben, hogy szívesen elmennél vele valahova kettesben. Az se baj, ha írásban hívod el, de a te önbizalmadnak is nagyon jót tenne, ha megemberelnéd magad, és személyesen hívnád el. Úgy könnyebben igent mond valószínűleg, mert látja, hogy komolyan veszed. Drukkolok! :)
2016. máj. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!