Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érezhet többet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érezhet többet irántam, mint amennyit állit?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel barátok vagyunk, és kialakult köztünk egy amolyan barátság extrákkal dolog...Sokat beszélgettünk erről a témáról meg róllunk is és ő azt mondta, hogy nem érez irántam többet mint barát de érzelem nélkül nem ment volna abba bele, hogy több legyen köztünk barátságnal és, hogy rajtam kivül nem találkozik senki mással csak velem...

Egyszer pedig megkétdezte, hogy mikor lesz barátnője nem-e maradna meg köztünk ez a kapcsolat...


Akkor most lehet, hogy többet érez irántam mint barátság csak nem meri bevallani vagy nem?!



2016. máj. 29. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocs, de csak egy ingyen lyuk vagy neki.
2016. máj. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

érezHET

Az az utolsó három betű mindent elárul. De én az #1-sel értek egyet. Jep, egy ingyen lyuk vagy neki.

2016. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tomy30 válasza:
Szia ! Sajnos én is ugyan abban a cipőben járok mint te csak én fickó vagyok .... Sokmindenen keresztül mentünk és többet érzek iránta mint egyszerű testi vonzalom ( vágy ) és a kérdésedre a válasz a szívedben , lelkedben és az agyadban kell hogy meghozd hogy mennyire fontos mennyire akarod őt .. Sajnos lehetséges hogy fiú magával nincs megelégedve hogy attól fél hogy ha netán belemegy ebbe a kapcsolatba nagyobb fájdalmat okozna neked mint ahogy gondolja . Remélhetőleg tudtam segíteni neked ha nem is sokat de eggyet sose felejts el harc nélkül nincs győzelem !
2017. szept. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!