Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Decemberben leszek 18, ciki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Decemberben leszek 18, ciki, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Már kb mindenki túl van ennyi idősen a dolgon, én meg normális fiút sem találok, pedig mindenképpen csak szerelemből szeretném.. Mindenki hülyének néz, meg azt mondják, hogy a barátom is majd biztos meg fog lepődni.. És hogy meg fogom bánni, hogy nem feküdtem le az előző barátaimmal.

Igazából addig nem érdekelt, amíg ezeket nem mondták, de most tényleg rástresszeltem. Most ez komolyan ciki?


2016. máj. 29. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ez tőled függ, hogy te hogy érzed.
2016. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a privátban ajánlkozóknak is (?), de nem ezért írtam ki a kérdést, szóval kérlek ne küldjetek több ajánlatot, nyilván nem így szeretném :DD
2016. máj. 29. 22:31
 3/13 Morozov ***** válasza:
100%
Nem ciki, én például örülnék neki, ha találnék ilyen lányt. A szex meg amúgyis túl van misztifikálva, egyáltalán nem olyan nagy szám, mint ahogy azt előtte elképzeltem.
2016. máj. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki egyáltalán. A te döntésed hogy mikor veszíted el, és szerintem tisztelendő dolog.
2016. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne szégyellned magad miatta? Nekem is folyton mondogatják, hogy gáz ez a tartogatós dolog, de mit csináljak vele, sokkal jobb ha olyannal veszítem el akit szeretek, más is vele azt mondják :D
2016. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

el akarják veled hitetni mert ha te nem vagy még túl rajta akkor az "gáz" mert hogy ők már milyen régóta túl vannak rajta + ők annyival is menőbbek nálad

F/17

2016. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz egyáltalán, nem vagy elkésve semmivel :)
2016. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz nyugi :D.. Mondjuk a mostani lánnyal, akivel ismerkedek megemlítettem neki és meglepődött.. AZt hitte, hogy már rég nem vagyok szűz.. Tényleg furcsán nézett, még megis kérdezte utána, hogy biztos.. Én meg, arra emlékeznék hidd el :D

Szóval nem ciki :)

17F

2016. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 évesen találtam meg az első barátom, 8 hónpja együtt vagyunk, viszont olyan klasszikus értelemben még mindig szűz vagyok.

19L

2016. máj. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki.


Én is szűz vagyok közel 24 évesen, sőt még barátnőm sem volt, mert annak idején egy lány sem fogadott el olyannak amilyen vagyok. Persze a belső tulajdonságaim alapján sokan szerettek, de a külsőm nem tudták elfogadni. Ma meg ha egy lánnyal szimpatizálok pl boltban egymásra mosolygunk a pénztárossal vagy egyéb helyen akkor vagy foglalt az illető, vagy nem akar tőlem semmit.


Én azért ennyi idősen nem igazán merem felvállalni ezt mert egyrészt el sem hinnék, másrészt sokan tennének olyan megjegyzéseket vagy rám erőltetnének valakit aki pl nem tetszik nekem egyáltalán. Persze egy nagyon jó barátom tudja ezt a dolgot ő legalább megért, de a többi ismerősnek nem mondom mert érzem hogy sokat változnék a szemükben. Sajnos ez a társadalom hibája hogy sokan nem merik felvállalni. Én ismerek egy 25 éves nőt aki szűz ezt az ő szájából hallottam, de ő úgy van vele hogy szigorúan az is marad házasságig, ha kell így is hal meg.

2016. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!