Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek a vékony fiúk?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mostanában mi ez a felhajtás a macis/kigyúrt fiúk körül. Én mindig is a vékony srácokhoz vonzódtam, talán mert én is vékonynak mondható vagyok. Itt nem a csontvázakra kell gondolnotok, hanem a simán vékony fiúkra, pl. 175 cm és 60-65 kg-ra (ez a súly BMI kalkulátor szerint is jó.) Nem értem, miért támadnak le egy 170 cm magas, 55 kg testsúlyú fiút azzal, hogy giliszta, stb, miközben 170 / 55 teljesen OK. egy lánynak, sőt, még kicsit sok is. Pedig köztudottan a fiúknak a testzsír% 10 körül a jó, miközben egy lány testzsír%-a 20% körül vékonynak számít. Szóval a két nem súlya között nem kéne különbséget tenni. Ti mit gondoltok?


15/L


2016. máj. 30. 19:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Bárcsak több ilyen lány lenne, mint te!


17/F, 175 cm, kb. 55-57 kg

2016. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igaz! Nekem is bejönnek a vékony fiúk :) csak azt nem szeretem hogy ők általában nem annyira magabiztosak és határozottak ami nekem személy szerint nem tetszik :/ mert egy fiúnak/férfinak legyen tekintélye mindegy hogyan is néz ki( persze ne legyen beképzelt :D)


15/l

2016. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%
de mégis az erosebb nemnek kell erősebbnek látszani, a nők a kényelem, a biztonság érzetét nyújtják. a férfiak, pedig az erőt a dominanciát. ez szerintem így a normális, anya a gondoskodó, aki a gyerekkel foglalkozik. apa, aki a családra felügyel,vigyáz, ahoz meg ugye nem giliszta alkat kel. a természetben is így van. így volna tökéletes.
2016. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
67%
nekem a nagyon vékony fiúk nem jönnek be, ha csak nem nagyon szépek, már lányosan, egyébként az erősebb testalkatúak tetszenek, főleg ha még izom is van rajt:)
2016. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%
nagyon nem birom a vékonyakat inkabb legyen rajta 5kg plusz vagy nemtom de ne legyel vekony de ha neked ilyen az izlesed
2016. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#3: Szerintem egy 50 kilós lány mellett egy 60 kilós fiú is férfiasan mutat, de szerintem 15 évesen még fiú és nem férfi, szóval ne akarjon annyira férfias lenni :) Amúgy meg én azt az elvet vallom, hogy nem kell a nemekre vonatkozó sztereotípiákra hajazni :)


Köszönöm a válaszokat :3

2016. máj. 30. 20:09
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

En imadom a vekony fiukat ^^

Habar en is vekony vagyok es ugy vettem eszre, hogy,tobbseguknek inkabb a teltebb lanyok jonnek be..

16L

2016. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A BMI szerint jó, de még minimális férfiasság sincs bennük.

Éretlen lehetsz, ha a vonzalom nálad csak testalkat. Más testalkatnak esélye sincs?

2016. máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#8: Milyen alapon mondod, hogy nincs bennük semmi férfiasság (ennyi erővel egy kismellű nőben sincs semmi nőiesség?)? Egy tömzsi férfi mennyivel férfiasabb egy szálkás testalkatúnál? Amúgy fentebb már kifejtettem, hogy 15 évesen még nem férfi az ember, hanem FIÚ. A vonzalom számomra arc & testalkat & személyiség, pár kiló plusz még nem nagy probléma, de egy "testes" sráccal nem tudom magamat elképzelni, bocs.
2016. máj. 30. 23:16
 10/20 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom, a férfi az legyen férfi én úgy gondolom... Szeretem a kicsi és vékonyabb lányokat, gondolok itt a 150-160cm között, ott a norm. testsúly 45-50 felé van. Na most ismerek egy csajt akinek vékony a pasija és a nő konkrétan erősebb mint a srác, ami szerintem ciki.
2016. máj. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!