Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác akit nem rég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akit nem rég ismertem meg és van néhány dolog amiben folyton osszeveszunk. Igaza van? 14/L

Figyelt kérdés
Szóval ő az elsö srác az életemben és nagyon szeretem. Nagyon jokat szoktunk beszelgetni skypeon is akar videouziben. Ő 16 eves. De most is pl azt akarta hogy kuldjek neki facebookon melltartos kepet. De en nem akarok. Most ugy erzem haragszik is ram. De en tenyleg nem ilyen vagyok. Es irt mar ilyeneket. Azt mondja teljesen normalis ha ilyen kepet kuldunk annak akit szeretunk.. en szeretem, de nekem ez tul gyors. Nem akarom elvesziteni, de en nem akarok ilyeneket csinalni...tenyleg olyan normalis dolog ez egy fiu es egy lany kozott? Csak en erzem ezt olyan gyorsnak? :(

2016. máj. 30. 19:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a témàt elrontottam...
2016. máj. 30. 19:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Dobd a srácot, majd lesz másik, aki nem csak az erotikus képeidre akar rárántani.
2016. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem melltartódat kellene küldened, hanem meztelent:D Melltartós az oviban divat.
2016. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1 valaszolonak uzzenem ha férfi vagy akkor valószínűleg b*zi 😜 ha nő akkor meg az a tipikus életembe nem volt még fium kategória. Szerintem ez full természetes 5ev múlva meztelen képeket fogtok küldözgetni 😉
2016. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wolf0101 ***** válasza:

Nem kotelezo, sose jo ha olyat csinalsz amit te nem akarsz. Es nem tudom hogy masok hogy vannak ezzel de ha nekem lessz baratnom nem fogok semmi ilyesmit kerni, majd ha o is akarja majd max akkor lesznek az ilyesmik.

14 fiu, ES NEM VAGYOK B*ZI(SZERENCSERE)

2016. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ohhh hova várunk 14 évesen még csak pelyhedzel nem érted ezt. Egyébként abban van igazság hogy nem kötelező de előbb utóbb ebből kispad lesz
2016. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!