Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés az első csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az első csók?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Mennyi ideig tartott? Esetleg vmilyen érdekes sztori?

2016. máj. 30. 21:40
 1/8 anonim válasza:
86%
Szublimáltam tőle....
2016. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

valami normális választ várna szerintem ;)

fuu az én első csókom borzalmas volt sajnos :(

úgyhogy jól gondold meg kivel tervezed megtenni az elsőt, hogyan és milyen körülmények között :) mert az nagyon fontos! ;)

2016. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első csak szájrapuszi volt és full véletlen, csak arcra akartam adni:D De aztán visszakaptam egy nyelveset és nem ellenkeztem:) Az nyálas volt, és nem a legjobb amit életemben kaptam:DD Pár percig, de tartottunk közben szünetet pár mondat erejéig.
2016. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 30. 22:01
 5/8 anonim válasza:
Bocsi, az első válaszomat csak poénból írtam... :D Nem volt semmi extra, nem szabad tőle félni, ennyi az egész. Engem váratlanul ért, mert hetedikes voltam... Egy szép nyolcadikos lánynak írtam egy verset, és miután elolvasta, megcsókolt.. Szóval jah.. :D De élveztem. :D
2016. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Még előtte én úgy gondoltam az első csókra, mint valami szent dologra, ami valami szuperhiper romantikus körülmények közt fog megtörténni.

Hát nem így lett.xd


De nem is bánom. Miért nem? Mert az első csók sztem sose lehet olyan jó. Ugyanis még nem tudod hogy mit kellene csinálni, nekem a partnernek is ez volt az első csókja, úgyhogy ő se tudta, így egy naagy nyáálas smárolás lett, ami ráadásul vodka szagú volt.xD

Még jó hogy végül nem jöttem össze a sráccal :D

Mert így legalább tudok mihez kezdeni ha fontos személlyel történik.


Naa második ennek ellentéte volt. Tök romantikus volt, és jó illatú, és lassított felvételben ment mindenxD és majd kiugrott a szívem a helyéről, azonban az meg csak egy szájra puszi volt :D


Úgyhogy tapasztalat és tanács: Nem kell nagy elvárásokat állítani, így elkerülöd a csalódást. Azon kívül semmivel sem különlegesebb az első mint a második, vagy és így tovább :)

2016. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Attól függ kivel csinálod.

ha tapasztalt rib anccal akkor jó lesz, ha a párod is kezdő akkor egyet se fél, majd megoldjátok közösen a problémát!


Nekem egyébként nem volt rossz, csak olyan, új. =D 16/F

2016. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó volt.


Buszmegállóban télen,hidegben,éjszaka.


Nem számoltam mennyi idő volt,de 2-3 busz biztos elment.

2016. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!