Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanacsoltok, irjak neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanacsoltok, irjak neki? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

Ma facebookom felkoszontottem egy fiut szulinapja alkalmabol. Tolem mar egy par evvel idosebb. En 15 eves lany vagyok. Uzenetben koszontottem fel es ezt valaszolta: "Koszonom szepen :* "

Igen, kaptam tole egy puszifejet:)

Lattuk mar egy parszor egymast elobe, mert abba a varosba jar gimibe, ahol en lakok. O jelolt be engem par honappal ezelott. Aztan amikor lattuk egymast eloben, akkor o a haverjaival volt, en pedig a baratnoimmel. Folyamatosan engem nezett o is meg a haverjai is. Es vigyorogtak ram:D

Amugy megneztem, hogy masoknak még meg sem koszonte, hogy felkoszontottek, viszont nekem egybol valaszolt.

Szoval az lenne a kerdesem, hogy irjak neki valamit? En megismernem, mert jofejnek tunik, de hat most mit irjak neki ha nem is ismerem?:/

Kerlek segitsetek:/

Koszonom szepen elore is:)



2016. máj. 31. 14:59
 1/1 anonim válasza:
Nagyon semleges temat kell keresned ahhoz h ne legyen feltuno. Kerdezz meg tole egy helyet h hol van a varosba mer lattad h ismeri blablabla ilyesmiket.
2016. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!