Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tolem a lany? Tovabbl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tolem a lany? Tovabblepjek? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lany, akivel kb mar 2eve joba vagyunk, kavartunk mar, meg beszelunk minden nap, talalkozni is szoktunk, en mar tobbszor mondtam neki, hogy tobbet szeretnek, de o sose adott konkret valaszt, hogy szeretne velem lenni. Ez mar lassan 2eve tart, es mar nem egy lanyt visszautasitottam miatta. Viszont most van egy masik lany, aki nekem mar tetszett regebben, es most eleg joba lettunk, celozgat ra hogy, bejovok neki, es most ot is visszakellene utasitanom. De en mar kezdek belefaradni a varakozasba, lehet, hogy csak szorakozik velem a lany akivel regebb ota beszelek, es csak baratkent nez ram? Velemenyek? Ideje lenne tovabblepnem, es elfelejtenem ot?

18F


2016. ápr. 10. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
nem akar semmit,mert már lépett volna
2016. ápr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt nem ertem akkor miert talalkozik velem, meg szorakozik, s miert nem akarja hogy mas lanyokkal beszeljek?
2016. ápr. 10. 11:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert talonban vagy öcskös... :D Most szétkú.rajta magát akivel csak tudja. Aztán ha már komoly kapcsolatot akar és jobb pasit nem talál nálad, akkor ott leszel neki te. Szóval egyfajta biztosíték vagy. Mindig elhint annyit feléd h ne veszítsd el az érdeklődésed iránta, de ennyiben is marad.


Am meg egyszerűen megtudhatod, ha érdekel írj rám.

2016. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tökéletesen leírta a 3as válaszoló! Szerinted, ha akarna valami komolyat, akkor 2év alatt nem nyögte volna ki? Te vagy az örök tartalék+jól esik neki, hogy van aki epekedik utána és tudja,bármi gáz van, nem marad egyedül mert ott vagy Te.Szerintem próbáld meg a másik lánnyal, de vigyázz! Ha összejössz a másik csajjal, ne engedd, hogy ez a 2éve szórakozgató pi_a bekavarjon! Ha egyszer más barátnőd van, ő legyen az első és a legfontosabb!!!
2016. ápr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na most gondold el, én is beleestem egy ilyen csapdába... Olyan nehezen tudtam kijönni belőle, hogy komolyan mondom nem ismertem magamra.


Pont az van ilyenkor ugye, hogy magába bolondít, aztán már neki könnyű, mert csak fönn kell tartani a szintet és lássuk be, ha elkezdesz érezni valamit iránta akkor kur.va nehéz kinyitni a szemed, hogy hééé itt gáz van. Neki meg parti van onnantól.


Szóval csak óvatosan!

2016. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!