Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok az animés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok az animés lányokról? Érdekel hogy mit gondoltok róluk. Visszataszító? vagy nem?

Figyelt kérdés

2016. jún. 1. 18:44
 1/9 eznemlényeges ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy, nem változtat szinte semmin.
2016. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ mennyire. Ha annyira, hogy már animés szereplőnek öltözködik és néz ki, akkor nagyon visszataszító.
2016. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2-nek: De nem olyan durva,mint pár éve a Ferrari szurkolók a F1-ben. Nem kell félre érteni,imádom a F1-t,de miért lenne egy nagyon animés lány visszataszítóbb,mint egy agyondíszített Ferraris sapka?

Kérdezőnek: Én is anime fan vagyok,biztos ellennék vele. :D

2016. jún. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos legtöbb animés lány elhízott, csúnya, igénytelen és furcsa az ízlése.


Még régebben külföldi forumokon előfordult, hogy rám írtak animés lányok, beszélgessünk facebookon vagy jelöljem vissza őket, ezek alapján sok jó tapasztalatom nincs.


Nyilván vannak kivételek, de én egy otaku animés lányról ez jut eszembe.

2016. jún. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Firedoom ***** válasza:
100%
Animes vagyok tehat lenne valamiylen kozos erdeklodes. Viszont a mertek az ertek! Ne fuggo legyen hanem csak szeresse.
2016. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hidegen hagy de vampire knight ot nezel?
2016. jún. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem visszataszító. Magam is bírom őket, bár MÉG keveset láttam :D

Mivel eddig minden animés emberkével jó viszonyba voltam (sokkal normálisabbnak, lazábbnak ismertem meg őket mint másokat), így nálam ez csak jót jelent :D És a beöltözés sem lenne gáz. Haverokkal mi is akarunk menni nyári conra, talán be is öltözünk :D

2016. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
amúgy ezekkel a tag-ekkel valószeg olyanok fognak válaszolni, akik alapból bírják az animéket, nem az átlag.
2016. jún. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljes mértékben bejön. Hogyha szeret beöltözni, az hatalmas pluszpont. :3 Akár napi több animerészt is nézhet, és esti foglalatosságként együtt animéznénk. *-*


Ismerek jó pár otaku lányt, de azok mind vékonyak (igaz, statisztikaként egyáltalán nem állja meg ez sem a helyét). Az animenézéssel nem jár közvetlen súlygyarapodás.


Én kizárólag csak animés lánnyal jönnék össze. ^^

2016. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!