Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves lanyok! Kerlek oszinten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alibaba15 kérdése:

Kedves lanyok! Kerlek oszinten mondjatok meg nekem, hogy miert nem jon be nektek egy alacsony pasi sem? Mi az ami visszataszito egy alacsony, de helyes ed jol oltozott pasiban? Mert megtapsztaltam, hogy hiaba nez ki jol a csajoknak nem kell!

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 06:56
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
59%
Én nem tartom visszataszítónak a nálam alacsonyabb férfiakat, egyszerűen csak nem az eseteim, mert nem tudom nőnék érezni magamat valaki mellett úgy, hogy Góliátnak érzem magam, félek hogy "összetöröm", ha az ölébe ülök, stb.
2016. máj. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Rossz erzes, hogy hiaba nem vagyok olyan ocsmany nem kapok figyelmet a csajoktol. Volt egy randim egy honappal ezelott es megis vissza lettem utasitva, es az ok a magassagom volt! Megis mondta az illeto hogy lehetnek kicsit magasabb is. Amugy 167 cm vagyok. Es a legrosszabb az egeszben, hogy a csaj is egymagas volt velem:( Az alacsony csajok is a magasabb pasikat akarjak. Nyugodtan nezzetek meg twitteren belinkelem es mondhattok velemenyt is rolam. Hihetetlen hogy ennyire hatranyban vagyok pedig egy nagyon oszinte, becsuletes es kedves szemelyisegne mondhatom magam.


[link]

2016. máj. 23. 07:16
 3/22 anonim ***** válasza:
Neked mondjuk bejonnek a toled 10-20 cmmel magasabb, testesebb nok? ..... Na ugye.
2016. máj. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
80%

-tesó,nem a magasságoddal van a bajuk,hanem ,hogy rossz a dumád,szöveged,

-hidd el,jó beszéddel mindent el lehet érni......

2016. máj. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen szeretem a magas noket, de azert ne legyen kover, de a koverseg ossze sem hasonlithato a magassaggal, mert az ellen tudsz tenni, de a magassag ellen nem.
2016. máj. 23. 07:24
 6/22 anonim ***** válasza:
25%

Ne mond mar hogy senkinek nincs baratnoje aki veled egy magassagu. En 2 centivel vagyok magasabb nalad es sosem volt gond baratnot talalni.


A lanyoktol ne akarj figyelmet, egy dolog erdekli oket hogy tetszenek mindenkinek es jo nok legyenek, es be vannak szarva hogy esetleg mas lehet naluk szebb. Sajat magukon, a kinezetukon es a facebook likeokon meg instagram koveteseken kivul nem erdekli a fiatal lanyokat semmi. Ne vedd magadra egyszeruen ilyen eletkeptelen ez a korosztaly.

2016. máj. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Feltételezem azért utasítanak vissza mert pár rossz tapasztalat alapján az összes nőről azt állítod hogy nem kell nekik alacsony pasi. Szimplán barom vagy. Már bocs. Majd ha az ÖSSZES nő visszautasított, akkor tegyél ilyen kijelentést. Ha nem frusztrálna a magasságod talán lenne valami pozitív kisugárzásod is de neeem, te csak rinyálsz :D haverom akkora mint te (+-1 centi) mégis van bnője, előtte is voltak jó csajai. Igen, helyes, izmos, jó a humora, van stílusa, ért a nőkhöz. És nem rinyál a magassága miatt. Mielőtt azt mondanád hogy biztos pénzes. Nem az.
2016. máj. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

TELJESEN EGYETERTEK VELED....



Sajat magukon, a kinezetukon es a facebook likeokon meg instagram koveteseken kivul nem erdekli a fiatal lanyokat semmi. Ne vedd magadra egyszeruen ilyen eletkeptelen ez a korosztaly.

2016. máj. 23. 07:28
 9/22 A kérdező kommentje:
Amugy meg egyaltalan nincs rossz dumam. Es ez baromsag hogy a jo dumaval barmit el lehet erni...
2016. máj. 23. 07:39
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

A válaszaid alapján látszik, hogy nem a magasságoddal van baj.

Már így írásban is baromi unszimpatikus vagy, ha ilyen vagy élőben is... Akkor ott a probléma.


Ja, és a barátom 165 centi magas. Én 163.


21/L

2016. máj. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!