Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem visszataszító...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem visszataszító ez a lány?

Figyelt kérdés

[link]

a képen nem én vagyok,hanem egyik barátnőm


2016. jún. 1. 19:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Hát esküszöm te hülye vagy ! :'D Vagy csak irigy ^^
2016. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Szóval visszataszítónak tartod "egyik barátnődet"? Hát oké, értem...:DD Pedig egyáltalán nem az! ^^
2016. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Meg hát!
2016. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Ez nem a gáz kategória. Szép arca van, semmi baj a külsejével. Nekem is tetszik. Add át neki üdvözletem! ;)
2016. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Bar lany vagyok, de szerintem nagyon szep.
2016. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Firedoom ***** válasza:
100%

1, ne hivd tobbe a baratnodnek, szakits meg vele minden kapcsolatot.

2, mert hogy kellene kineznie egy tizeneves csajnak?

3, szerintem cuki es egy igazi alom no!

2016. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Hát a haja nem tetszik. :) Amúgy szép. Remélem nem derül ki, hogy valójában farka van. ¬_¬ :D
2016. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Jobb lenne ha a mellét meg a seggét villogtatná mint a mai tinilányok nagy része (tisztelet a kivételnek)?


Szerintem egyáltalán nem visszataszító. Sőt..

2016. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon szép lány :) Az hogy a stílusa ilyen attól még nem visszataszító. Neked nem jön be az egy dolog, de legalább nem olyan tömeg lány mint amilyen én is vagyok pl. És nem azért de nem illik így kitenni a fotóját. És ha visszataszítónak tartod nem kéne barátodnak nevezni
2016. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező!Szerintem Te vagy iszonyat gáz,hogy Téged idézzelek...gondolom,Te egy tucat lány vagy,ráadásul még kétszínű,felszínes és gyerekes.Attól mert festi a haját a lány még nem ocsmány..viszont melletted ne aggodj nem lesz szüksége ellenségre...
2016. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!