Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltok arról, ha egy lány csendes, halkan beszél? Kezdenétek egy ilyen lánnyal? Esetleg van rá esély, hogy valaha is párkapcsolatom lesz? Ez nem visszataszító a fiúk számára? 18/L

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú aki nagyon tetszik már egy éve, de barátnője van, azonban mindig azt veszem észre, hogy engem figyel, szintén eléggé régóta, már az egyik barátnőim is kiszúrták ezt, mert pont akkor kérdezett meg valamit, és a nézése is más volt az irányomba, mint a többiekre. Máshogy szól hozzám, mint máshoz, de a konkrét közelséget nem keresi velem, csak figyel.

Mondjuk én is csak figyelni szoktam, és elpirulok mindig amikor rám néz, már olyan gyakran, hogy valamivel palástolnom kell.

Előtte alig tudok megszólalni, főleg akkor ha nagyobb a társaság is, mindig valami poénos dolgot kell keresni, így mindketten nevetünk, ezért könnyebben beszélgetünk.

Félek, hogy azt hiszi nem érdeklem, ezért nem keresi a közelséget velem. Amúgy miért nézeget, ha van barátnője?



2016. máj. 11. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
volt egy osztálytársam aki ilyen halk volt meg szépen is rajzolt :'D
2016. máj. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
nem
2016. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló: az a lány hogyan viselkedett?


2. Válaszoló: mire érted a "nem"-et, mármint melyik kérdésre? Kifejtenéd picit :)

2016. máj. 11. 18:31
 4/9 anonim válasza:
100%
Szerintem kicsit fura hogy van barátnője de azért más lányokat nézeget de nem ítélkezem. Próbálj esetleg ráírni üzenetben mindig könnyebb. Amikor már jobban ismeritek egymást és van is beszédtémátok élőben is sokkal könnyebb lesz. Szerintem akkor próbálj vele beszélni ha nincsenek ott a többiek.
2016. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, a többiek előtt én sem szeretek beszélni. Ez jó ötlet. Amúgy arra is gondoltam, azért lett barátnője, mert engem akar féltékennyé tenni.
2016. máj. 11. 22:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
a 2-es válaszolo vagyok. a nemet arra értettem hogy nem visszataszito a fiuk számára és nem csokkenti az eselyed . :)
2016. máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. máj. 12. 18:52
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
leszbi vagy,de tudják rólad és elmenekültél ettől,megértelek Bea
2016. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: egyáltalán nem kapcsolódik a kérdéshez a válaszod :'D komolyabban!
2016. okt. 26. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!