Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet egy "népszerű"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet egy "népszerű" lánnyal összejönni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ismerőse van, sok fiú barátja is, így gondolom sok srácnak is tetszik.

Engem nem vonz a népszerűbb fiatalok világa, de az egész nap otthon ülős világ se :D

ő 15l (érettebb a koránál), én 17 (pár nap múlva 18)f



2016. jún. 2. 21:31
 1/3 anonim válasza:

Ha nem zavar, hogy előbb-utóbb kidumálnak, hogy egy népszerű lánnyal jöttél össze, akkor nyugodtan.

Atl függ, milyen magasan van nála a léc.

2016. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem akarok nagy arcúnak tűnni, de én is a "népszerű" lányok közé lettem sorolva. (Van aki konkrétan emiatt nem mert velem szóba állni :D)

Ez amúgy tejesen független attól hogy hány fiú barátja van, ha szeret, akkor úgy is téged szeret. :)

Tényleg annyi, hogy előbb-utóbb valószínűleg elkezdenek rólad is pletykálni, de ezzel nem kell foglalkozni. :)

2016. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nah nem érdemes... sok barátja van tuti lesz egy pár akinek nem josz be azok meg megdumaljak a csajt és vége is... tapasztaltam... mondjuk ilyen szempontból pechem volt mert azzal lett népszerű hogy velem volt együtt... előtte egy senki volt ezért is tetszett
2016. jún. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!