Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A "váltóhangomat", magas-,...

A "váltóhangomat", magas-, fej-hangomat és hangerőmet tudom valahogy gyorsan fejleszteni? Valami nektek nagyon jól bevált technika? Boldog, népszerű, viszonylag mély dal ötlet?

Figyelt kérdés

17 éves énekelni tanuló fiú vagyok. Mély énekhangom van, de karácsonyi ünnepségre a Michael Bublé-Feeling good című számát el kellene énekelnem, de a magasabb részeknél átmegyek abba a bizonyos Miki egér(falsetto) hangba és természetesen, amikor a veszélyes pont alatt vagyok kicsivel, akkor elgyengül a hangom.

"Ha túl magas, akkor miért nem énekelsz valami mélyebbet?"

-ezt is nehezen találtuk meg az énektanárommal...én azt mondom, h rossz a hangom, ő meg azt, h nem sorozatgyártmány.

-Mélyebb és boldog számokat nem találtam csak régieket és a suliba olyan kellene, amit meghallgatnak a fiatalabbak is, sőt, jobb lenne, ha populáris/ismert szám.

Gondoltuk az énektanárommal, h levisszük az egész dal mélységét, de kiderült, h ehhez a számhoz nem passzol a mély hang(a tanár mondta, nem én).

Aztán a tanárnő előállt ezzel: Rihanna - Diamonds (Cover by Steam Powered Giraffe)...ami jó lenne, mert csak mély és azon a bizonyos pontnál magasabb hang van, szóval ki tudnám énekelni, de aztán meg mondta, h tavaly már énekelte valaki(persze az eredeti verziót) szóval nem lehet...elég sok kínlódás van egy kis előadás miatt, de nekem fontos, mert első szólóénekem lenne, ami fontos(nekem). Minden tanácsot, ötletet köszönök!



2013. nov. 12. 23:57
 1/1 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt nem fogsz csodát tenni.

Muszáj fellépned addig, amíg nem vagy készen rá?


Esetleg:


What a wonderfull world

Sunny (természetesen nem a BoneyM-es verzió)

Summertime

Amazing grace


Ezek mind 1 oktáv terjedelműek.

Ha ezek sem mennek, akkor még túl korai neked fellépni.

2013. nov. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!