Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért késhet a menstruációm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Már két hete késik a mensesem,és nem tudom hogy terhes vsgyok-e vagy sem? Eddig a párommal mindig óvszerrel csináltuk, de kb. május közepe körül kipróbáltuk gumi nélkül háromszor, de pár nap volt mindhárom között. Egyik ezer se élvezett belém csak kb 10 másodpercig volt benne, de előtte mindig megtöröltük hogy ne legyél előváladék. Most a 38.napon vagyok, sose késett még ennyit, viszont görcsöl a hasam alja, mint mikor megjön meg tiszta pattanás vagyok mint szoktam lenni a menses előtt, gondolkodtam a terhességben, de semmi tünete, nem vagyok rosszul, nem fáj a mellem stb. Múlt héten fel is voltam fázva meg az utóbbi időben elég sresszes voltam és olvastam hogy késhet ezek miatt is. Tudna valaki nekem segíteni hogy akkor miért nem jöhet meg? Nagyon nem szeretném a terhességet. A válaszokat előre is nagyon köszönöm!
2016. jún. 3. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is vegyél terheségi tesztet.Vannak olyan terhességek is,amiben nem jelentkeznek tünetek.
2016. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha az negatív?
2016. jún. 3. 18:45
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor nem vagy terhes
2016. jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Nagyon nem szeretném a terhességet"


:DDDD

de azért csapatjátok védekezés nélkül..

2016. jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha negatív akkor várj mèg egy hetet ès tesztelj újra! Ha akkor is negatív, akkor valószínüleg a felfázás a ludas. 17 èvesen ha nem fogod fel hogy gyerek vagy egy gyerekhez ès el kène taratani,akkor ne szexelj.Föleg annyi èsszel hogy gumi nèlkul akár rövid ideig is..
2016. jún. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg hererákot kaptál
2016. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!