Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Nektek milyen kulsoleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Nektek milyen kulsoleg egy tokeletes fiu?

Figyelt kérdés
(14-16 eveseknel)
2016. jún. 5. 14:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Minel reszletesebben irjatok le legyszi:D
2016. jún. 5. 14:29
 2/14 anonim ***** válasza:

Ezer ember,ezer ízlés.

Én imádom a rockersrácokat hosszabb hajjal,szerintem iszonyat aranyosak,de a rövid,nem páwa,túrható haj is tetszik. A szem a lélek tükre,hát nekem inkább a kisugárzása számít,nem a színe,minden szemszín lehet szép.

Valamiért a vékony,max 180 centis fiúk voltak eddig kiszemeltek,szóval ne legyen magas,és vékony vagy átlagos.

De mindez mindegy,ha az arany csomagolás egy vasszeget tartalmaz,tehát ha nem értelmes egy srác,rá sem nézek.

2016. jún. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Irtam, h csak a kulsot irjatok le! Belso most nem lenyeg. Mindenkinek erdekel az idealja! Ha lehet meg azt is irjatok le, hogy ti milyenek vagytok belsoleg!
2016. jún. 5. 14:50
 4/14 anonim ***** válasza:
mindegy hogy szőke vagy barna a haja, barna vagy kék szem, vékony helyett legyen inkább izmosabb és lehetőleg magas.
2016. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem buták a csajok csak ők velükszületett

ösztönből döntenek és cselekednek. A baj az, hogy ezt

nekem fiúnak, kell hogy megírjam! Lehet púposhátú

trottyadtseggű valaki, ha kedves a személyisége,

nyerő a nőknél! Lehet valaki izmos,szőkehajú, széparcú kockahasú,de agyilag érzéketlen meg bunkó

eleve elbukott a nőknél!!!

2016. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vékony arcú, köbö 175 cm magas és 60-65 kg, vékony/normális, sportos testalkatú fiú, kis izommal, de ne legyen kigyúrva, mert attól kifejezetten undorodom. Kék szemű, a hajszín mindegy, a haja legyen kócos, "most keltem fel" frizurájú (egyesek szerint "madárfészek"), amibe legszívesebben minden lány beletúrna. Fehér bőrű, előny, ha kicsit szeplős. Vékony szájú, az is előny, ha szép fogai vannak. Szeretem még, ha hosszú ujjai és nagy, vékony kézfeje van. Rem ez elég részletes volt, de kérdezz még, ha akarsz :D
2016. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 : Koszi! Egyebkent vicces, mert full engem irtal le a kek szemen kivul..:D Kerestem is a nevemet hol hagytam a kerdesnel hogy valamelyik ismerosom megtalalt..:')
2016. jún. 5. 16:20
 8/14 anonim ***** válasza:
#7: Lol :D Mindenesetre megnyugodhatsz, biztos nagyon jól nézel ki, a kék szem csak szőrszálhasogatás :D Döglenek érted a csajok, ugye? :D
2016. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De miért csak fehérbőrű? miért?
2016. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9: Mert nem bírom a kreol bőrt, azért :P
2016. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!