Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk 15 folott, mit tartotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk 15 folott, mit tartotok fontosabbnak, egy lany gyonyoru arcat vagy a tokeletes alakjat?

Figyelt kérdés
szep arcom van, sokan mondjak, fiuk is es mar en is megbekeltem vele, szoke hosszu hajam, mindenki szerint nagyon szep... viszont az alakommal nem vagyok megbekelve, vastagnak latom a labaimat. Persze nem minden ruhaban. Mondjuk az alkomra is azt mondjak hogy nagyon jo alakom van de valahogy nem tudom elhinni. Mindegy is. A kerdes valojaban az, hogy ha egy lanyrol ugy gondolod, hogy gyonyoru az arca, a haja, a szeme, stb, de mondjuk nem tokeletes az alakja, de nem rossz csak nem olyan szuper:D akkor mi az osszbenyomasod errol a lanyrol?

2015. máj. 28. 22:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha nem tokeletes az alakja de gyonyoru az arca akkor jo.
2015. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
17%
a belső a fontos de +pont ha szép az arca a lánynak... alakjában csak főleg a feneküket szoktam nézni...más nem annyira lényeg hogy cuki,aranyos,kedves legyen és ne bunkó,beképzelt ennyi
2015. máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
de ha szép az arca de nem a legyszebb az alakja akkor az kiegyenlíti szóval nem akkora gond...
2015. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
az alak a fontosabb
2015. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
23%

Hogy puncikát kapjunk valakitől!

Azt hiszem!

2015. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%

Lehet nagyon banális ha azt mondom. lehet valami bármily szép akárhol, ha belül romlott?



Sokkal többre lehet tartani egy csúnyácska, szolid, kedves csajszit, mint egy modellkülsővel megáldott trendi tyúkot, aki nem elég hogy hogy hercegnőnek tartja magát, de még válogat is amig van miből. aztán amikor nincs akkor sorra szólja le meg ócsárolja azokat a nőtársait akik viszont nem magukkal foglalkoznak és nem magamutogató luxusbabát játszanak.

2015. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb az arca, utána hogy ne legyen túlsúlyos, onnantól kezdve nem érdekel milyen az alakja :)
2015. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem a legfontosabb az hogy szép arca legyen, és ne legyen túlsúlyos. Onnantól a jó alak már csak plusz:) (ja és szeretem ha egy lánynak szép lábai vannak:) )
2015. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
ha nem kover es szep arca van nalam 10/10
2015. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Ha egy csaj személyisége megnyerő továbbá szép az arca, de nem "tökéletes" az alakja, attól még lehet vonzó.
2015. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!