Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 évnél idősebb lányok! Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évnél idősebb lányok! Ti szeretitek ha a pasitok borostás egy kicsit, esetleg a bajusz, csupasz arc, vagy a szakáll jön be?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok!

2016. jún. 5. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Részemről nem számít, addig, amíg az illető ápolt. Viszont vannak később érő, vagy egyszerűen peches srácok, akiknek nem egyenletesen nő a borostája, hanem foltokban. Na azt inkább le kéne borotválni, amíg normálisan ki nem nő neki, mert elég gusztustalan tud lenni. Mondjuk szegényeknek nem mindig van idejük minden reggel leszedni, meg minden, érthető, csak úgy nagy általánosságban... Nyehh.
2016. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dikk érjfuria
2016. jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem az izleses borosta es bajusz bejon:)

16L

2016. jún. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bajusz kevésbé, de a szakáll nagyon és a borosta is!

Főleg a hosszú, ápolt vikinges szakállszerkezet!:D

17/L

2016. jún. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Borosta, közepes hosszú szakáll (max 3 centi) az a legjobb. Csak bajusz az nem igazán, de az is nézhet ki jól. Csupasz arc is lehet jó. Fullos nagy szakáll már kicsit sok. 19l
2016. jún. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ezek közül a szakáll, de az nagyon. Ahhh
2016. jún. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A borosta az nagyon... Foleg mikor csokolgatja a nyakam es erzem a meleg buha ajkai mellett a borostat... Aaah
2016. jún. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Imádom,az a gyengém,persze nem mindenkinek áll jól...:)

17/L

2016. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Borostát szeretem, a kecskeszakállat nagyon imádom, az a gyengém, a rendes nagy szakáll csak néhány embernek áll jól, szóval ha olyan az illető, akkor az is tud tetszeni..:) a csupasz arc nekem annyira nem bejövős, szerintem kisfiús, és a bajszos pasik közül 10000ből 1, ha tetszik..
2016. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, jól áll-e az illetőnek a viselet. Láttam már szakállasat aki bejött, de nekem alapvetően a csupasz arc a bejövős. Egy a fontos. Ha inkább ritkásabb az arcszőrzeted, akkor szerintem inkább borotváld.
2016. aug. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!