Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szemet dolognak szamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szemet dolognak szamit tolem? Kene emaitt buntudatot ereznem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem tudom tudon ez nem megcsalas csak megis kicsit buntudatom van. az a helyzet hogy 20 eves koromra nagyon nehezen jott ossze a kapcsolatom rengeteget randiztam de senkibe se lattam az igazit es nagyon sokat pofara ejtettek stb. pl talalkozik lemondasa mas illetovel valo osszejoves. Nagyon remenyvesztett voltam es elhataroztam h akkor ense leszek korrekt es tobb vasat tartottam a tuzbe de ez nem azt jelenti hkavartam tobb emberrel, hanem tobb sraccal beszeltem. volt ket srac akik szimpik voltak de nyaraltak tobb hetre es megigertem nekik h beiktatok egy talit. kozbe jott egy srac aki most a baratom mar fel eve es elmentem vele, de mialatt randiztunk tehat nem jottunk ossze talalkoztam a ket sraccal de csak azert mert akkor még a baratom sem tetszett es nem voltan benne biztos h akarok e kapcsolatot mert eleg bizalmatlan voltam mindenkivel. persze az a ket sraccal nem akartam mar talizni de bunko se akartam lenni, ugyanakkor bizonytalan voltam h a baratom lenne e a jo dontes mert nem jott be annyira. de kb mindket sracto ugyekeztem lerazniegy ora mulva leleptem es semmi nem volt csak seta es dumalas de mindkettonek ahogy hazaertem megmondtam h nem akarok semmit es toroltem oket.

kicsit szegyellem a tettem mert az egyikkel ugy talalkozzam h egy csok elcsattant koztem es a baratom kozott csak az a srac kulfoldon volt es monstah vett egy meglepetest es nagyon gerinctelennek ereztem volna lemondani. persze egy borzalmas alak volt eloben. de amikor vele talalkoztam hiaba volt csok a baratommal par randira utana jottunk ossze, mondtuk kih jarunk.

nagyon lelkiismeret furdallasom van mert nem mondtam el ezt a baratomnak pedig kerdezte h volt e mas is a kepben de nem.jottek be meg lekoptattam oket de megis buntudatom van de ez ugye nem szamit megcsalasnak vagy h mondjam?

nagyon szeretem a baratom most mar ra se birnek nezni masra

20L


2016. jún. 5. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:

"Nagyon remenyvesztett voltam es elhataroztam h akkor ense leszek korrekt es tobb vasat tartottam a tuzbe"

Legalább maradtál volna normális, de te lesüllyedtél a szintjükre....... (Y)


Igen, ez elég szemét dolog volt. És még hazudtál is a barátodnak......mondd el neki az igazat és reméld, hogy veled marad.

2016. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de amikor ez tortent mi nem is jartunk !
2016. jún. 6. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!