Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi lehet, illetve lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi lehet, illetve lenne esélye a dolognak?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. A barátnőm és a barátja loloznak. A fiúnak van egy jó haverja, akit a barátnőm is ismer valamennyire. 3 napja mutatott egy képet róla, és aznap folyton ő járt a fejemben. Ezt elmondtam a barátnőmnek, aki küldött még képeket a srácról. Nagyon megtetszett, irtóra szimpi, valami megfogott benne. Azóta minden nap (jó tudom elég kevés idő) megnéztem egy csomószor a képeket, és mikor épp nem azokat néztem is rá gondoltam. És eddig azt hittem csak tetszik, de nem vagyok benn biztos. Lehetnek érzelmek ha nem láttam élőbe? Egyébként pár fontosabb dolgot tudok róla. És még valami. Legalább 200 km-re lakik tőlem. Ti mit gondoltok? Lehet esélye hogy összejöjjünk? Ja és a fiú 15 éves. Az értelmes, jóindulatú válaszokat előre is köszönöm!
2016. máj. 12. 21:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaj bocs így értelmetlen. A srác is lolozik aki tetszik.
2016. máj. 12. 21:17
 2/5 anonim ***** válasza:
A távolság nálam sose volt akadály. Amúgy előbb beszélgess vele, aztán filózz h mi legyen.
2016. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hagyd a srácot mivel pocsék az ízlése játékok terén :D CSAK A DOTA2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Remélem tudtam segíteni neked.. Most komolyan ebből semmi se lesz.. Keres mást ne áltasd magad. 14 éves vagy előtted az élet és olyan elmebeteg vagy, hogy ezt elhiszed?? Mi bajuk van az embereknek én sose látom az életet előttem.. Esetleg akik ezt mondják ők már beszéltek is az előttük álló úgynevezett élettel? Ha igen akkor szakember javasolt :D Boldog Hanukát mindenki és kellemes karácsonyt a szünetekre jó éjszakát :D

17F

2016. máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm első válaszoló! Második, hála neked, most az eddiginél is elkeseredettebb vagyok. Gratulálok..
2016. máj. 12. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, ő se tapasztaltabb nálad :D
2016. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!