Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baráti társaságból bejön egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti társaságból bejön egy fiú, találkozni is elhívott, nem tudom jó ötlet e? (részletek lennt)

Figyelt kérdés
szóval egy nagyobb társaságban találkoztunk, ő már akkor elég sokat ivott, én viszonylag józan voltam, de nem közeledett úgy felém, inkább csak mindig mondta hogy milyen cuki vagyok meg ártatlan meg ilyenek...aztán másnap írt és azóta beszélünk folyamatosan, nemrég említette hogy elmehetnénk valamit meginni, de nem tudom jó ötlet lenne e így haveri körből összejönni, meg barátnőm is félt tőle csak nem tudom miért...most találkozzak vele és meglátom hogy lesz e valami vagy inkább nem kéne egy baráti körből összejönni valakivel?
2016. jún. 6. 02:38
 1/4 Blaster123 válasza:
Ha értelmesnek tűnik, menj el találkozni vele, aztán majd kiderül mi lesz.
2016. jún. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg itt a baj, hogy nem tűnik értelmesnek.
2016. jún. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értelmes, azzal nincs baj csak ő inkább nekem olyannak tűnik aki egyszerre 10 másik csajt is fűzöget mellettem
2016. jún. 6. 18:31
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor azt hiszem, neked más jelent az értelmes, mint nekem.
2016. jún. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!