Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy van barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy van barátom akit szeretek és tűzbe mennék érte, viszont más fiúk is bejönnek? 16L

Figyelt kérdés
Sosem csalnám meg,de ettől függetlenül vannak fiúbarátaim,meg olyanok is akik tetszenek.
2016. jún. 7. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Ne aggódj a fiúk is ezt teszi,sőt meg is csalnak
2016. jún. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa, mármint hogy a közvetlen környezetedben is vannak olyanok akik bejönnek. Mondjuk fontos lenne tudni, hogy külsőre vagy belsőre. Vagy mindkettő. Mert olyan nyilván van, hogy meglász a tvben valakit és megállapítod hogy helyes, nem véletlenül vannak kedvenc színészeink :) Lehet hogy inkább csak szimplán kedveled őket. És te is mondtad, hogy barátaid. Viszont ha tényleges bejönnek, akkor nem ártana átgondolni a kapcsolatodat a fiúval.
2016. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

#2: Elég gáz,hogy a kedvenc színészeidet te a kinézet alapján választod és nem a tehetségük miatt. :)


Kérdező: ALapvetően normális. Az ember ízlése nem fog megváltozni attól,hogy van valakinek. Amíg csak olyan szinten marad a dolog, hogy tetszik, de ennyi, addig normális. Ha már több van, akkor már nem az. Illetve milyen értelemben jönnek be? Ha már belsőleg is, ott szintén problémák vannak.

2016. jún. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az ember ízlése nem fog megváltozni attól,hogy van valakije*

bocsi.

2016. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Példa: pl barátom nélkül vagyok és látok egy helyes pasit,barátnőmmel már megy is a sustorgás meg a pirulás ha nagyon helyes.DE leginkább így külsőre meg viselkedésre,viszont annyira nem mint a barátom.El szoktam felejteni őket hamar.
2016. jún. 7. 11:53
 6/13 anonim ***** válasza:
#3: Nem csak a külső alapján választom meg a kedvenc színészeimet. Csak példának hoztam fel a kérdezőnek. Mert nagy különbség van egy elérhetetlen ember iránti kedvelés, aki ráadásul egy szerepet játszik és egy nagyonis valóságos közvetlen környezetben lévő emberi vonzalom között.
2016. jún. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#5: Az nem probléma. Viszont ha ilyn gyakran előfordul, kicsit pofátlanság, tekintve,hogy van barátod.
2016. jún. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7: Nem olyan gyakori,alapból nem sokan felelnek meg az ízlésemnek.
2016. jún. 7. 12:24
 9/13 anonim ***** válasza:

#7: Ezzel én is egyetértek.

Kérdező: Nem a gyakoriság számít, hanem az, ha már van egyetlen ember is aki jobban tetszik mint a barátod. Akkor nem is biztos, hogy igazán szereted. Én a barátom mellett egy fiút se nézek úgy meg.

2016. jún. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, jó nagy hülyeséget írtál. Nekem is van bnőm, akit mindennél jobban szeretek és vele akarom leélni az életemet, de ettől függetlenül ha meglátok egy nagy mellű nőt akkor persze hogy megnézem (ha nem a bnőmmel vagyok). Ez nem jelenti azt h nem szeretem a bnőmet.
2016. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!