Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezhet olyan normális csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megajoe kérdése:

Létezhet olyan normális csaj akinek bejönnék és nem csak a lóvé, verda, kégli a fontos?

Figyelt kérdés
28 vagyok, sportolok elég aktív életet élek, volt már párkapcsolatom de mindről kiderült utólag hogy csak a testemről szolt a dolog... Nem vagyok jóképű sőt gazdag sem így hobbimmá vált hogy foglakozom a testemmel hogy legalább az kinézzen valahogy..., de soha nem gondoltam volna hogy ez lesz a csapdám is ami miatt nem találhatok egy életszerető, kedves, inteligens, normális csajt.. Szóval létezhet olyan akinek a személyíségem lenne az első és nem a manapság divat lové verda összeállítás? Annyira édekelne...

2016. márc. 18. 21:27
 1/5 VirágésBence ***** válasza:
Létezik, bár manapság néha nehéz találni, de a lányok egy része még mindig teljesen normális.
2016. márc. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerinted melyik nő veszi szívesen, ha ilyen hozzáállással közelítesz?
2016. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem bántó szándékkal írtam csupán a tapasztalat...
2016. márc. 18. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen. Csak az ilyen lányt nehezebb "megszerezni". Mert nem egyszerű lelkek, akiket kiismersz pár hét alatt, mivel csak 3-4 dolog foglalkoztatja őket aktívan és kész. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy túl bonyolultak, kiismerhetetlenek lennének az ilyen lányok, egyszerűen csak valahogy "többek", mint azok a lányok, akiket az általad említett három anyagi dolog foglalkoztat főként. Nincs türelmetek egy elvontabb, titokzatosabb lányhoz. Lehet, hogy nincs igazam, (én szeretném a legjobban, ha nem lenne igazam!), de ezt látom minden nap.


Túl összetett, rejtőzködő, visszahúzódó vagyok, és félnek tőlem. Szeretnek velem beszélgetni a férfiak, sokszor kapom visszajelzésként, hogy nagyon jó társaság vagyok, de ennyi, továbbra is tisztelettel teljes távolságot tartanak tőlem. Nem tudok ezen változtatni, nem tudok harsányabb, kifelé élőbb lenni.


Rendre az idősebb korosztály talál meg, akik minimum 10-15 évvel idősebbek nálam. (22 vagyok) Nekem ez a korkülönbség viszont sok. Ráadásul van, hogy észreveszem, hogy egy férfi nézeget, látom hogy bejövök neki, felmerül bennem, hogy szeretne többet is esetleg, majd megtudom, hogy nemrég nősült, és gyereke van. Nyilván nem tilos nézelődni, de van, aki feltűnően belém zúg, és az nekem is kínos.

Viszont az idősebbek közül majdnem mindenkinek bejövök, csak a korosztályomnak nem. Nem értem miért van ez. Távol áll tőlem, hogy egy meglévő kapcsolatban, ne adjisten házasságban fellépjek harmadik erőként.

2016. márc. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyszerű, megismersz egy lányt, akivel nagyon jól kijöttök, szinte egy rúgóra jár az agyatok. Ahogy egyre jobban megismeritek egymást egyre jobban bele szerettek a másik személyiségébe. Egy ilyen lányt találni, több idő mint egy sportautóval felszedni valakit, de jobban megéri.
2016. márc. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!