Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok mondani bevállalós...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok mondani bevállalós buli játékokat? 15/L

Figyelt kérdés

A szüleim elmennek hétvégére, és áthívok 2 fiút, meg két barátnőmet. Az egyik fiú tetszik nekem, és szeretnék valahogy közelebb kerülni hozzá.

Tudnátok mondani olyan játékokat ahol inni kell, vagy bevállaósabb dolgokat kell csinálni? Felelsz vagy mersz,oké, de az már kicsit uncsi


2016. jún. 8. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen bevállalós?! 15 évesen te ne vállalj be semmit....
2016. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
63%
Én is pont ilyen helyzetben vagyok :) ha már vagytok lelkileg elég érettek, van activity +18 társasjáték, lehet fent van interneten is, de csak akkor játszatok ilyet ha mindenki benne van, nehogy valakinek kellemetlen legyen, mondjuk nem tudom milyen mélységű feladatok vannak benne. Ha pedig ivós játékról van szó, van "Idd le magad" társas is, ajándékboltba amúgy lehet ilyen jópofa játékokat kapni. De mondom, interneten is le lehet ilyesmiket tölteni. :) 17/L
2016. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2: Ilyeneket nem kell 15 éveseknek ajánlani...... nem vagy százas.
2016. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tomi22a válasza:
Sörpong, meg merdezgetni kell a másikat és ha te is megcsináltad már akkor inni kell ivó verseny ( töményet ;) )
2017. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!