Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt fiatalabb igazán...

Vannak itt fiatalabb igazán bevállalós lányok? Olyanok aki nem csak szeretik magukra ezt mondani, hanem tényleg szeretnek igazán élni, tudják, h. mit akarnak és azt megkapni. Szívesen ismerkednék veletek

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ők viszont nem ismerkednének veled.
2013. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért pont EZEN az oldalon keresel ilyen lányokat? :D
2013. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es, ott a pont!

És speciel szeretek IGAZÁN élni, bár olykor nem tudom mit akarok, viszont amint kitalálom, meg is kapom.

Az viszont száz százalék, hogy nem állok le valakivel, aki itt keres magának "bevállalós lányt". :P

2013. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nekem semmi bajom nincs azzal ha valaki párt keres az interneten.Sok gyönyörű nő és jóképű pasi használja ismerkedésre az internetet


De könyörgöm,ki az a marha aki az internet pöcegödrén(ez az oldal) keres magának partnert?Az más ha elkezdenek levelezni és szimpatikusak lesznek egymásnak de hogy párkeresésre használja az oldalt?Egy ilyen emberrel valami nagyon nincs rendben

2013. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak. Viszont hülye lennék itt ismerkedni. :D
2013. máj. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!