Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Animés lányok! Milyen hajú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Animés lányok! Milyen hajú fiúk tetszenek nektek?

Figyelt kérdés

Ugye a legtöbb animében a fiúk vékonyak és legtöbbször fél-hosszú vagy hosszú hajuk van.

(nem vagyok nagy animés nem tudok sokkal részletesebb leírást adni ne haragudjatok)

Ez van valami hatással rátok? A Ti ízlésetek is ilyen lett ,vagy az animékben látott fiúktól eltérőek is tetszenek?



2016. jún. 8. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem lila :D bejön az animés lányoknak :D
2016. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A hosszab, kicsit olyan "emos" haj.

Es inkabb a barna vagy a fekete szin tetszik.:)

2016. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
az én ízlésemre nincs hatással. férfias pasik jönnek be, sose jött be a hosszú haj (még animében sem :D), nekem a rövid haj jön be eredeti színében. :)
2016. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A hosszú, félhosszú haj tetszik. De ez így volt mindig, animés korszakom előtt is jóval.
2016. jún. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem annyira hosszú göndör, kócos haj tetszetős számomra nagyon. :)
2016. jún. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A félhosszú, göndör haj főleg barna és fekete színben mindig az esetem volt, már az animég korszakom előtt is. Viszont a tipikus 'emós' frizuráktól a hideg ráz. Az animék talán annyiban voltak hatással az ízlésemre, hogy az egyenes szálú, rövid frizurák is bejövősek lettek főleg ha kicsit kócosak.
2016. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Engem ilyen téren nem az anime befolyásolt. A lényeg, hogy ne legyen olyan pici haja, amivel olyan golyó fejű :D

Az az animében se tetszene :)

2016. jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy bele tudjak túrni és álljon jól a pasinak :D 16/L
2016. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Rozsda~RUST ***** válasza:
52%
Mostanság én is néztem több ani.ét és arra jöttem rá , hogy kissé hasonlítok az átlag animében szereplő srácokra. Félhosszú vörös , kissé göndör hajam van és olyan hosszú vékony testalkattal rendelkezem , szóval nem vagyok valami férfi mintakép.
2016. jún. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. kb. a vártakra válaszoltam. Mindenkinek legyen szép napja és jó animézést. :P
2016. jún. 9. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!