Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki tetszik, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik, de nem vagyok benne biztos, hogy ő is ugyanígy érez. Mikor kérdezhetném meg erről, vagy, hogy van-e barátnője?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki 13 éves és együtt járunk edzésre. Vicces , kedves és nem idióta. Mostanában többet figyel engem és több a szemkontaktusunk edzésen és facebook-on is tök jól eltudunk beszélgetni, csak az a baj , hogy nem tudom, hogy van-e barátnője vagy , hogy ő is ugyanígy érez-e irántam. És nem tudom hogyan vagy mikor kérdezhetném meg tőle?

12/L



2016. jún. 10. 17:40
 1/7 anonim válasza:

Szerintem kérdezd meg először hogy tetszik e neki valaki.

De ha ilyen jól viszonyultok egymáshoz,lehetséges hogy bejössz neki.Sok sikert:)

2016. jún. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minél hamarabb mond el neki hogy tetszik neked.A lényeg hogy kimondjuk,mert ha magunkban tartjuk akkor az sokkal rosszabb.És hogyha ő nem úgy reagál ahogy szeretted volna,legalább ,megtudod és nem kell többé ezen rágódnod
2016. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De milyen szituációba, helyzetbe mondjam el neki, hogy érzek?
2016. jún. 12. 12:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mindenképpen négyszemközt.Mondjuk hívd el valahova vagy csak simán edzés után
2016. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj , hogy ő teljesen másik irányba lakik mint én ráadásul a nővérével jár edzésre és biciklivel szokott haza menni.Az ilyen helyzetekben várjam ki azt az edzést amikor a nővére nem jön és kérjem meg , hogy menjünk együtt egy darabig?
2016. jún. 12. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt is csinálhatod,de akár edzés után egy picit félrehívhatnád beszélni,gondolom azért annyira nem sietnek és a tesója csak megengedi hogy beszélj vele nem
2016. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az gáz lenne ha csak 1 vagy 2 év után mondanám el? Mondjam el mondjuk most júliusban vagy augusztusban vagy csak akkor ha tudom h tetszik-e neki valaki vagy h van-e már barátnője?
2016. jún. 13. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!