Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13-16 éves lányok, milyen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-16 éves lányok, milyen a fiú ideálotok? Vagy ha az nincs, milyen fiúk jönnek be inkább?

Figyelt kérdés

Nekem barna vagy fekete hosszú/félhosszú haj; barna szem; barnás bőr; magasabb nálam.


Nekem így ennyi. Kíváncsi vagyok a ti ideálotokra.

14/L



2016. jún. 11. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Van egy ismerosom akinek tok mindegyn milyen a pasi amig farka van...
2016. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha külsőröl van szó, fontos , hogy magas legyen , nekem a zöld vagy a kék szem tetszik inkább egy fiún , a haja pedig ne legyen világos szőke , az nem tetszik
2016. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet, hogy az ideálod vagyok. :D a hajam még nem olyan hosszú, de volt egyszer, hogy hónapokig növesztettem.
2016. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%

Külsőre? Ma már ezt egyszer leírtam egy másik kérdéshez, de nem probléma :'D


Ideálom:


~ 175-180 cm magas

~ 60-65 kg testsúlyú

~ vékony, sportos testalkatú

~ kis izom legyen rajta, de ne legyen kigyúrt

~ kék szemű

~ kócos, "most keltem fel" stílusú hajú

~ fehér/normális /nem kreol/ bőrű

~ vékony arcú

~ hosszú, vékony láb- és kézfejű

~ előny, ha szeplős és szépek a fogai


15/L

2016. jún. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Nekem mindaddig amíg össze nem jöttem a mostani párommal a szőke haj és a barna szem volt az ideálom. Erre ugyebár jött ő és tökéletes belső tulajdonságaival elvarázsolt, neki egyébként barna haja és szürke szeme van. De már azt is nagyon imádom.

Így én úgy gondolom, hogy teljesen felesleges dolog ez az "ideál". :)


16/L

2016. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%

Nekem az fontos hogy magasabb legyen nálam (168+), ne legyen mackós vagy túl sovány (inkább sportosabb alkat) és a stílusa ne az a "hűdeswagsrácvagyok" inkább lezserebb. De így külsőre nincs konkrét ideálom csak az összhatás legyen jó. És talán az a legfontosabb hogy ne nyomuljon nagyon, legyen érdekes, kedves, figyelmes (pl ha sétálunk figyeljen arra hogy ne szorítson le az útról), vicces és értelmes. (Ezek mellett Jó ha szereti a Trónok harcát [igen, nálam ez egy hatalmas "bónusz" és tudom hogy nehéz lesz párt találom])

15/l

2016. jún. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#4 Mit értesz azon, hogy fehér normális nem kreol bőr???

Neked talán a kreol, vagy a sötétebb nem normális?

2016. jún. 12. 07:19
 8/15 anonim válasza:
Úristen!!! Tisztàra mint az a fiú aki belém van zúgva.(neki én is így nézek ki)akik viszont nagyon bejönnek azok a szőke v szőkésbarna hajú fiúk barna szem magasabb nàlam de nm sokkal és akin jól néz ki nm hàtràny hogyha van szemüvege.pl nekem aki tetszik szemüveges de ez nm feltétel.ja és ne legyen túl vékony.
2016. jún. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#7: Normális = átlagos. A kreol bőr is normális, csak nekem nem jön be :( Ezért nem kellett volna lepontozni, de ahogy gondolod. Legalább nem kapkodom el előled a kreol srácokat^^
2016. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Már nem azért, de nincs olyan, hogy átlagos bőrszín!
2016. jún. 12. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!