Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövér, ducibb nők/lányok! Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér, ducibb nők/lányok! Mi a férfi ideálotok, milyen pasik jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
Most nem azokra gondolok akiken van 2 kiló plusz hanem akiken jelentős + "felesleg" van. Ha lehet akkor légyszi kort is írjatok :) Minél részletesebb válasz, annál jobb!

2016. ápr. 6. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom, mekkora feleslegre gondolsz, rajtam olyan 8-10 kiló plusz van jelenleg.

Külsőre nem igazán van ideálom, mert sokféle srác tetszett már, de alapvetően a vékonyka pasik jönnek be, világos haj/szem. Belsőre pedig aki vicces, laza, intelligens.


20/L

2016. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

1-es

Akkor te engem imádnál.

A hajam és a szemem is olyan világos, hogy bevilágítja a szobát. Olyan laza vagyok, mint egy jógázó vadászgörény... viszont lassan befejezem, mert a csajom nagyon méreget, hogy vajon mit gépelek itt.

2016. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Mit akarsz hallani, hogy nekünk is a jó pasik kellenek? Nem foglak cáfolni. Rajtam 8-10kg plusz van. Külsőre az olyan pasik jönnek be, mint Ian Somerhalder. Ez elég részletes?

21n

2016. ápr. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagydarab, 175-180 centi magas, hosszú barna hajú, zöld szemű, szakállas pasik jönnek be. 27/nő
2016. ápr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A jelentős felesleg stimmel. :D Általában azt szoktam mondani, hogy nincs ideálom, de megpróbálom kifejteni, amennyire tudom. :)


Nem szeretem az "izomagyú" pasikat, a mostanság divatos sáskákat sem. Szóval testalkatra olyan átlagos, kis pocak sem hátrány, de a nagyon mackók nem az én eseteim. :)

Mindenképpen fontos nekem, hogy magas legyen (leginkább azért, mert én is 180 cm vagyok) - de ez nem feltétlen kizáró ok, volt nálam alacsonyabb párom.

Kifejezett küllemre nincs elvárásom. Hajszín, bőrszín, szemszín stb mindegy. Egy hosszabb hajú pasit hamarabb megnézek mondjuk, de exem és mostani párom is kopasz, szerintem ez jelzi, hogy mennyire elsődleges szempont... :D

Ami engem megfog, az inkább egy különlegesebb pillantás (a szép zöld meg a szürke szemek a gyengéim), meg hogy hogyan mosolyog az illető férfi. :) Általában én ezekre mondom azt, hogy elsőre milyen benyomást alkotok, a többi meg azon múlik, hogy a személyisége megfog-e.


Kedvelem a romantikus pasikat, aki nem tartja a férfiassága porbatiprásának, ha meglep egy szál virággal. :) Elég aktív tudok lenni, főleg nyáron, tehát ne legyen világháború abból, hogy mondjuk strandra "kell" jönnie velem a következő raid helyett. (Amivel egyébként nincs gond, én is szeretek játszani üres időben. :D) Akarjon családot, mert nekem az fontos. Meg persze, hogy legyenek közös témáink, ha nem is mindenben, de hasonló érdeklődési kör.


Ez így elég részletes? :)

Bár Ian Somerhalder tényleg jó pasi. :P

25N

2016. ápr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na kb olyan válaszokat várnék mint amilyen az ötösé :D köszi a válaszod ment a zöld mancs (ami am mindenkinek megy :P)
2016. ápr. 7. 15:01
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Általában a mediterrános típusú férfiakat nézem meg,de voltam már barna hajú és kék szemű szerelmem is. Pl. aki nagy kedvencem volt a Barca foci csapatában,az volt a Fabregas,akinek persze nem csak a kinézete tetszett,hanem a játéka is,de az más téma.A kinézetén belül a markáns arca nagyon megnyerő,engem a picit durva orra se zavar,szép barna szemei vannak és dús,fekete haja van. Mondjuk a barna szemeket nálam ki lehet cserélni zöldre is,mert azt is imádom. Eddig elég jó emlékeim vannak a zöld szemű pasikról,lehet,ez is közre játszik. Általában mély,szexis hangjuk van,legalábbis azoknak az van,akiket ismerek.Ha már kezdtem kitérni a belsőre is,annyit elárulok,hogy a kinézet mellé nem baj,ha intelligencia és humor is társul,anélkül semmit nem ér az egész. Ha lehet,inkább legyen szerényebb kinézetű az úriember,de akkor legyen olyan egyénisége,hangja és humora,ami nekem bejön. Hogy ki másnak tetszik,azt tojom le,magamnak választok.


Ha még akarsz valamit,hogy mit vesézzek ki,csak szólj :D


22/N

2016. ápr. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem abszolút a barátom az ideálom. Magas, nagydarab, erős, szakállas, napbarnított a bőre, hatalmas, zöld szemei vannak a haja pedig vállig érő, szőkés-barna és hullámos.

Egyébként az arcát néztem mindig mindenkinek, akivel dolgom volt valaha. Ha az tetszett, akkor minden. Ebben viszont nincs ideál, az a lényeg hogy az összhatása tetsszen.

Belsőleg az intelligens, értelmes, humoros, kedves, önzetlen és izgalmas férfiak társasága vonzott.

20/N

2016. ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!