Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » érdemes még 1x bejelölni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érdemes még 1x bejelölni, hátha visszajelöl? Vagy csak hülyét csinálok magamból?

Figyelt kérdés

Kb. október körül bejelöltem 1 srácot, (aki nem mellesleg tetszik :D ) akivel 1 suliba járok és párszor együtt edzettünk.

Kb. 1 hónapot vártam, hátha visszajelöl, de semmi, akkor kijelöltem, majd megint be.


Pár hónapja véletlenül töröltem a jelölést, amikor telefonon rákerestem és a képernyő szélt sikerült megnyomnom...


Szerintetek bejelöljem ujra, vagy csak hülyének néz?


kort és nemet is légyszi:)



2016. jún. 12. 10:30
 1/8 anonim válasza:
Ne jelöldd be, nem fog visszajelölni.
2016. jún. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne jelold be. Inkabb a suliban ismerkedj vele szemelyesen eloszor. 19/L
2016. jún. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2. épp ez a gond, hogy már vége a sulinak :/


az meg a másik, hogy nem merek odamenni hozzá és mindig a 1 vagy több haverjaval van :/

2016. jún. 12. 10:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Inkább írj rá, ha nem igazol vissza. De amúgy ez már jelent valamit. De azért írj neki.


Őskor/nem.

2016. jún. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

semmiképpen sem fogok ráirni, főleg ha nem jelöl vissza, nem akarok tényleg hülyét csinálni magamból


utolsó: "őskor"-> ez mit jelent?

2016. jún. 12. 12:16
 6/8 anonim ***** válasza:

én csajjal jártam így, ráadásul valamennyire ismertük is egymást. bejelöltem még egyszer, semmi. aztán majdnem odamentem élőben hozzá, és végül is a barátnője mondta a barátomnak, hogy nem érdemes...

lényeg, hogy szerintem semmiképp ne jelöld be újra.

2016. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

te írtad,hogy:kort ès nemet is ,ezèrt a #4-es megírta,hogy őskor,nem pedig az èletkorát.

remèlem èrthetően magyaráztam..:'D

2016. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen, köszi :D
2016. jún. 12. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!