Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek melyik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek melyik a vonzóbb egy pasin?

Figyelt kérdés

1. Átlagos (vékony/enyhén túlsúlyos) testalkat, de nagyon ízléses, elegáns öltözködés.


2. Sportos testalkat, sportos-laza öltözködés.


Tudom, hogy lenne egy harmadik verzió is, de ha csak e kettő közül választhattok, akkor melyik inkább?



2016. jún. 13. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
"vékony enyhén túlsúlyos"?? mi van?
2016. jún. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nekem inkább a sportos stílus jön be, de azért az elegáns öltözködés is jól néz ki. ;)
2016. jún. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az enyhén túlsúlyos egyáltalán nem tetszik, az átlagos meg a vékony igen, a sportos attól függ mennyire sportos, ha túl izmos akkor nem tetszik, viszont jobb szeretem a teljesen átlagos öltözködést. Ha az elsőt úgy értetted hogy a 3 felsorolt közül ami nekem tetszik az, akkor azt választom, de ha random hogy melyik akkor csak az öltözködés miatt nem fogom azt választani.
2016. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos vagy vékony. Elegáns bejön. Ha túlsúly van akkor nem jön be, az igénytelenség.

A sportos egyáltalán nem tetszik.

2016. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az 1. Nem bírom a kigyúrt izomállatokat. Az elegáns öltözet pedig plusszpont. Nincs is jobb egy öltönyös, szexi, kék szemű fiúkánál. :D
2016. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyaron inkabb a sportos
2016. jún. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyertelmuen a 2. opcio a szimpatikusabb. Egyszer-egyszer lehet/ kell kicsit elegansabban feloltozni.

En is ilyesmi vagyok.

2016. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivel én is sportosabb stílusú vagyok de gyakran vagyok elegáns szóval inkább a két választási lehetőség keveréke. Egyszer ilyen egyszer olyan, de inkább a sportos felé húzok.
2016. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2. 15/L
2016. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
1.
2016. jún. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!