Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mitől vonzóbb, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mitől vonzóbb, ha egy pasi megsértődik, ha vonzó egyáltalán?

Figyelt kérdés
számtalanszor hallom, ha egy pasi bevágja a durcit, vagy sajnáltatja magát, akkor ti nők felfigyeltek rá. Pl nyomult, titeket más pasi érdekelt, majd amikor a pasi látta, hogy semmire nem megy, bedobta a "akkor bzd meg" - hopp, rájöttetek, hogy nektek mégis ő kell
2016. máj. 10. 14:27
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Lol, én abszolút nem bírom a durcás, hisztis pasikat és köszönöm istennek, de külön Jézusnak is, hogy egyik pasim sem volt ilyen.
2016. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem idegesít ha egy pasi durcázik mint egy 5 éves kislány.

Én sem teszem, akkor elvárhatom ezt tőle is, nem?

2016. máj. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vonzó.
2016. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és ha véletlenül igaza volt?
2016. máj. 10. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem minden lányra igaz... és azokra, akiknek igen... azok nem azért kepesztenek azután, mert vonzó a durcizás, hanem mert addig jó volt, hogy volt ott egy pincsikutya - aki "nekem nem kéne, de jó, hogy van, hogy éreztesse velem, hogy szép és kívánatos vagyok"... ha meg az a pasas félreáll, akkor a nő féltékeny lesz, mert elvesztette az instant egofényezést... sok esetben akkor sem tényleg a pasas kell neki, hanem az a figyelem.
2016. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!