Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért gondoljátok úgy,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért gondoljátok úgy, hogy érettebbek vagytok a fiúknál?

Figyelt kérdés
Minden korosztály véleménye érdekel.Egy pl.e legtöbb esetben egy 24 éves lány nem jönne össze egy 18 éves fiúval,de miért?

2016. jún. 14. 11:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Azert, mert egy 24 eves NO nem irna ki ide egy ilyen kerdest, ellentetben egy 18 eves kisfiuval...
2016. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Mert egy 24 éves - akár fiú, akár lány, érettebb egy 18 évesnél. Ez nem fiú-lány kérdés, hanem korkülönbség.


Mellesleg egy 24 éves ember már vagy dolgozik, vagy az egyetem végén van. egy 18 e´ve meg még legjobb esetben is egy év múlva érettségizik, azaz igen más életfázisban vannak.

2016. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Alain Delon ***** válasza:
41%
Kik játszanak még 30 éves kor felett is számítógépes játékokkal? A lányok?
2016. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Képzeld 18 éves vagyok és dolgozom,nem játszom.És mit takar neked a korkülönbség szó?
2016. jún. 14. 11:56
 5/21 A kérdező kommentje:
De az csak egy pl volt!akkor nézd meg a 13-14-15-16-17-18éves lányok kérdéseit.Saját testükkel nincsenek tisztában és ők az érettek?De láttam már 20+-os lányt is marhaságokat kérdezni
2016. jún. 14. 12:00
 6/21 anonim válasza:
84%
A lányok genetikailag is hamarabb érnek ezért van hogy még a fiúk pl. 14 évesen gépen játszanak addig a lányok értelmes témákról dumálnak és most nem a testi érésre kel gondolni az ,,érett" szónál... Más az agyi szintje egy lánynak és egy fiúnak... A fiúk dolgokat máshogy értelmeznek ami akaratuk ellenére de nagyon gyerekesnek tünnek. a te gondolkodási módszered sem érettségre utal ha azt hiszed hogy 24 éves nő majd összejön veled (ha meg igen akkor az csak is a nő hibája) Most gondolj már bele 24 évesen már gyereke is lehet és mivel a nők nagyrésze akar nyilván nem várja meg még idősebb leszel. És ha még érettségid sincs akkor miből akarsz megélni vele? Szerintem gondolkozz egy kicsit
2016. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
A kérdésed a legjobb bizonyíték arra, hogy mennyire éretlen vagy!
2016. jún. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%
Mert a lanyok az idosebb sracoknal akarnak bevagodni. Ennek erdekeben azt hajtogatjak, hogy igen, en komolyabb vagyok a kortarsaimnal es veluk sajnos nem talalom a kozos hangot.
2016. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
7-es neked meg a válaszod a bizonyíték,hogy mennyire.......Minek éretségi?Megvan a szakmám nagyon jó fizetésem van és gyereket én miért nem szerethetnék?Biztos bele láttok a fejembe,hogy mit gondolok.
2016. jún. 14. 12:54
 10/21 A kérdező kommentje:
6-os nem tudom,hogy hány éves vagy,de a mai lányokra már ez nem igaz.Most nálluk az értelmes beszélgetés az,hogy melyik fiúnak mekkora lehet,meg este,hogy be rúgtak és 5 pasival lefeküdt ez nálluk az értelmes beszélgetés.
2016. jún. 14. 13:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!