Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12-13 éves lányok, fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12-13 éves lányok, fiúk, miből gondoljátok, hogy érettebbek vagytok a korotoknál?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok, de nem tudom honnan veszed ezt. azt gondljoák? Hát nem azok.
2011. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mert anyukától, apukától, nagymamitól azt hallják, hogy "Ezek a fiatalok olyan hamar érnek! Nézd meg, 13 éves, és kész nő!"

Hát nem az.

Én 12-13 évesen még kijártam a srácokkal focizni, és rohadtul nem érdekelt, hogy ki van-e festve a körmöm pl.:D Volt, hogy full koszosan mentem haza mezítláb:D Kit érdekelt még akkor? Jó nő lettem így is, csak nekem tovább tartott a gyerekkorom;) És ennek örülök:)

19/L

2011. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gondolják, csak még nincsenek kellő ismereteik.Még tapasztalatlanok. Ezenkívül az ember"lázongó" korszaka a serdülőkor.
2011. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első kettő, abszolút egyetértek veletek, éppen ezért tettem fel a kérdést. :)
2011. máj. 25. 13:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondoltam,a tanárok még mindig így gondolják sajnos.De ha belegondolok..miből gondoltam én azt hogy aki most 20 éves az nem volt ugyanolyan mint amilyen most vagyok.Az "ötletem" onnan jött hogy mindig rám szólnak az iskolában.8 osztályos gimnáziumba járok ahol ott vannak a kicsik és a kész felnőttek.Tegnap rám szóltak hogy ne vegyek fel pántosat (nem volt ki semmit!) mert én ehhez még kicsi vagyok.2héttel ezelőtt a barátnőmre rászóltak hogy ne vegyen fel szoknyát mert az is túl kihívó.Nem értem ezt a kihívó szót,ha a nagyoknak lehet akkor nekünk miért nem?Mert nem csak korkülönbség van hanem az hogy a nagyok a fiúknak mi,kicsik meg a melegnek öltözködünk...
2011. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12/L (lemaradt..bocsánat)
2011. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még mindig 12 vagyok.A másodiknak igaza van!Nekem is az osztálytársaim mindennap mennek plázázni mint a nagyok..Kifestve a körmük,XXL méretű szivaccsal kitömött melltartó rajtuk.Melegítőbe vagyok itthon és úgy megyek kutyát sétáltatni..valaki meg azt mondja hogy az olyan közönséges.Lovagolni járok..szoktam trágyázni,csutakolni is.Arra is némelyik azt mondta hogy fújj én biztos nem cipelném a sz*r..mintha neki nem lenne.Nem érdekel a lónyálas lesz a pólóm.És bevallom hogy én még 2-3 éves javában babáztam.
2011. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van, aki tényleg érettebb a koránál.. :D és van, aki még ennyi idősen nem üti meg a 10 éves mércét se.

Van, aki a kihívó ruhákkal akar feltűnni - direkt - mert az most menő, ha vki ilyen korban már nem szűz, vagy még májusban nem öltözik úgy, hogy... na tudjátok.

Rám többször mondták, hogy érettebb vagyok a koromnál, pedig ez szerintem roppantul nem igaz. Olvasok, helyesen írok, és képes vagyok tanulni, lehet, ezért mondják, ez viszont már nekem lenne kellemetlen, meg szánalmas... persze nekem is vannak pillanataim, amikor tényleg, tényleg képes vagyok "felnőttesebb" lenni, bár közösségben én még szeretek megmaradni a nem plázapics@, gyerekes, fiúkkal lógó (mert a többi lány viszont plázapics@...) lánynak.

Kicsit eltértem a témától, de amúgy még annyit, hogy akit úgy nevelnek, mint ahogy fentebb írták, hogy "Milyen komoly vagy, milyen hamar érsz, stb. stb." az persze, hogy nagyképűen és büszkén állítja majd, hogy érettebb a koránál...

13/L

2011. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom azt és nem csinálok semmi olyat mint egy 16 éves... max szerelmes vagyok azt gondolom szabad :) pasim nincs.. sztem középsuliig nem is lesz de nekem nem is kell :D ennyi.. 13/L
2011. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!