Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Azt hiszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JB Kincsi kérdése:

Mit csináljak? Azt hiszem szerelmes lettem az o. főmbe és ráadásul nő. ő 28 én 14 elég ciki, de azt halottam, hogy a szerelemben nem számít a kor.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt.Már lassan 5 éve és nem tudom elfelejteni akárhogy is próbálom.Minden este vele álmodok amióta megláttam.Van barátja,de nincs gyereke pedig szeretne egyet,de a főiskola miatt nem tud vállalni. Nagyon sűrűn leveleztünk még egy füzetet is csináltunk. Majd facen is irkáltunk egy jó pár ideig. De amikor egyre inkább nem foglalkozott velem úgy éreztem, hogy már nem érdemes élnem és öngyilkos akartam lenni. De jelentett és psziológushoz jártam egy hónapig. Majd vissza mentem az iskolába és újra kikezdett velem megint elkezdtünk levelezni. Nem tudom hogy mondjam meg neki. Tudom, hogy sosem lehet az enyém. Nem tudom miért viselkedik velem így, ha csak kedvel, de érzem, hogy több is van. Mindig figyelgetjük egymást, karolgat, alkalmat keres, hogy a közelemben legyen na jó én is, figyelget az ablakon szünetbe és amikor ránézek mindig nevetünk mind a ketten, de ez akkor is furcsa.

#szerelem #az o.főmbe #ráadásul nő.
2016. jún. 14. 15:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ha ő küldött pszihologushoz akkor valószínűleg azért mert rájött hogy tetszik neked.
2016. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
De utána mégis kikezdett velem.
2016. jún. 14. 16:02
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura, hogy 2-szer annyi idős mint te és ölelget, valószínűleg neked is viszonozni kéne a pszichiáteri kezelést számára is. :)
2016. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Én is gondolkoztam már ezen.De mi van,ha azt hiszi nyomulok.Tudom,hogy ő is érez valamit.A mosolyából sok mindent kivettem.De az is lehet,hogy csak játszik vele habiszi teccek a kis csajnak meg oda van értem akkor szenvedjen.
2016. jún. 15. 08:08
 5/28 A kérdező kommentje:
Egyszer kettesben voltunk és kigombolta rajtam az inget.Ami elég kínos volt számomra.Sajnos nem mertem megkérdezni,hogy miért csinálta. am 14L
2016. jún. 15. 08:54
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. Akkor ez már szinte bűncselekmény, amit csinál, szüleidnek szóltál?
2016. jún. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem ,mert féltem
2016. jún. 15. 13:19
 8/28 A kérdező kommentje:
De a szüleim tudják,hogy én...
2016. jún. 15. 14:08
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szólj nekik. Meg fogják érteni.
2016. jún. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Hát rendben megpróbálom.Ők tudják,hogy szerelmes vagyok belé,de elfogadnak úgy ahogy vagyok.Csak azt nem tudom,hogy kerülhetnék hozzá közelebb.Nem arra gondoltam csak mégis vele lenni egy kicsit.Mindig zavarban vagyok amikor kettesben vagyunk.Egyszer meg is kérdezte tőlem,hogy szeretem-e?Én igent válaszoltam,akkor...Most nyáron hívtam őt találkozni,mert tavaly ő hivott...Nem tudom mit csináljak. :(
2016. jún. 15. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!