Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy fiúba....

Mihalyiova Annamaria kérdése:

Szerelmes vagyok egy fiúba. És az oskolaba nem tudok vele beszelni mert ciki lenne.. Esetleg, hogy hívhatnám itet el valahová amiért én lány vagyok. Vagy miről beszeljek vele?

Figyelt kérdés
Szeretem a srácot
2014. okt. 21. 17:51
 1/2 anonim válasza:

Hány éves vagy? Ő hány éves? Osztálytársad/csoporttársad/közös évfolyam/más évfolyam?


Egyébként próbáld meg valahogy megtudni mit szeret csinálni, milyen zenéket hallgat,kedvenc előadó, milyen filmeket szeret. Valamelyik ismerősétől érdeklődd meg, akiben lehetőleg megbízol annyira, hogy "nem árul be" neki. Vagy hívd el valahova, ne kérdezd hova és milyen indokkal.

Talán akkor kicsit többet tudok mondani/segíteni, ha tudom az elején feltett kérdésekre a választ.

2014. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Fb, Skype vagy ilyenek tartok kapcsolatot a fiúkkal az osztályból, de ezért is kiutáltak már a lányok. Azt szoktam csinálni, hogy biciklizni megyek (kertvárosba lakunk) és "véletlen" a házuk előtt elmegyek párszor, hátha meglát :D Meg a környékükön tekerek, talán ott van valahol, és álltalában akkor beszélgetünk :D
2015. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!