Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam (fiú) állandóan nagyon furcsán viselkedik velem. Eddig nem csinálta ezt de mostanában rengeteget kezd el beszélni velem, olyan témákról is amik őt nem érdeklik, de mégis erről beszél velem mert tudja hogy engem érdekel a téma. (Anfogalmazás nem az erősségem, nézd el nekem légyszi). Ha csak ketten vagyunk valahol, akkor olyan dolgokról beszélgetünk, amikről mással soha nem váltanánk szót. Rengetegszer csinálja azt, hogy csak néz, és néha mosolyog, és úgy néz rám mintha szerelmes lenne belém, de nem. Tudom, biztosan tudom, 100% hogy egy picit sem tetszek neki, de miért csinalja ezt??

Nehogy félre ertsd, nem zavarna ha tetszenek neki, mert nagyon bírom, és ovis koromban odáig voltam érte, de most már nem tetszik. Az egyik barátnőmnek is elmondtam ezt, és azt mondta hogy majd beszél vele.

Ez a fiú múltkor nagy nehezen rá vett arra hogy megnézzek vele valami horrort mert nem hiszi el, hogy nem vagyok besz*ri, és utána felhozta azt a témát hogy ő egy csajt moziba csak horrorra vinne, mert ha a lány megijed akkor hozzábújik (mellesleg én teljesen ilyen típus vagyok).

Ezt most direkt csinálja??? Látja hogy összezavar vele, és ez tetszik neki???? Most mit kezdjek ezzel??? Miért csinálja ezt???

Légyszíves segíts ha tudsz!

(Mégegyszer mondom: NEM tetszek neki, egyáltalán, és ez 100000%- ig biztos.)


2016. jún. 18. 20:31
 1/7 anonim válasza:
Szerintem tetszik neked, csak nem akarod bevallani magadnak. Amugy meg ülj le vele és beszéld meg.
2016. jún. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Épp ez a lényeg: nekem sem tetszik.... Kicsit sem. Senkivel nem tudok erről beszélni, pont azért, mert mindnki ezzel jön, hogy biztos tetszik neked csak nem akarod bevallani magadnak. Ha így lenne, akkorbevallanám magamnak, legfeljebb senkinek nem mondanám el. De pont azért mert nem tetszik, azért kérdezek erről.
2016. jún. 18. 21:08
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha tetszene akkor nyilván én is úgy viselkednék vele, de most nem tudom hogy viselkedjek vele, mert nem tudom hogy hogy "szabad" hogy ne értse félre, mert ezzel tönkrevágnatok 9 év bartságot. :'(
2016. jún. 18. 21:10
 4/7 cyrano válasza:

En is hasonló helyzetben vagyok csak itt én vagyok a fiü és mind a ketten elég visszahúzódóak vagyunk...

Sztem ülj le vele és kérdezz rá hogy mit gondol rólad stb..

2016. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudnék csak úgy leülni és beszélni vele.nem mernék!! :/ :'(
2016. jún. 20. 14:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem trollkodik.
2016. jún. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyt nem csinálna azért,ennyire nem lehet szemét.A mozis megoldás nagyon kreatív,ügyes próbálkozás és cuki😂.Szerintem oda van érted.De szerintem gondold meg hogy tényleg nem tetszik-e neked,mert biztos nem viccből csinálja.Ha meg nem akkor mond meg neki hogy nem akarod tönkretenni a barátságotokat.😉Sok bátorságot!
2016. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!