Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoktól kérdeznék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoktól kérdeznék?

Figyelt kérdés

Szóval, ha egy lány folyamatosan azt írja, hogy kedvel engem és találkozna is szívesen velem, akkor én bejövök neki igaz? Meg fura dolgokat oszt meg velem és folyton 2 értelmű utalásokat tesz és konkrétan 5-10 percenként közli velem, hogy mennyire szimpatikus vagyok, meg érdeklődött már sokszor, hogy van-e valakim.. Elis hívott már, de nem tudom, hogy bejövök-e neki.. Szerintetek??

18F



2016. jún. 19. 14:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Igen szerintem lányoktól kérdeznél!!!
2016. jún. 19. 14:55
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bejössz neki
2016. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Szerintem igen,bejössz neki teljes mértékben.Persze az is lehet,hogy csak egy ribiről van szó...azok minden 2. embernek ez írják
2016. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem ribi :O.. Onnan tudom, mert eddig egy kapcsolata volt, ami 2 évig tartott, de szakítottak és akar valakit aki szereti..
2016. jún. 19. 15:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök egyértelmű.
2016. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem az.. Még mindig kételkedem benne, szerintem kamuzik vagy nem tudom..
2016. jún. 19. 15:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Ajj ne legyél már ilyen! Ennél egyértelműbb nem igen tudna lenni:D Ha meg mégis ennyire béna a jelküldözgetésben, akkor mit veszthetsz? Semmit. Találkozz vele mielőtt meggondolja magát és keres mást! Gyerünk, gyerünk!!!
2016. jún. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lehet hagynom kéne inkább.. Mindegy köszi a válaszokat, szép délutánt nektek :)
2016. jún. 19. 15:27
 9/13 anonim ***** válasza:
MIÉRT AKAROD HAGYNIII?! De komolyan? Ennyire nincs önbizalmad? Bejössz neki, nem is neked kellett elhívni, megtette ő, de te itt teszetoszázol...Szörnyű. Komolyan legszívesebben elrángatnálak. Itt egy ilyen lehetőség és nem ragadod meg. Ha neked nem tetszik akkor megértem, de gondolom nem ezzel van a bajod. Mitől félsz? Mit veszthetsz?
2016. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Betoji :D aztán olvashatom a következő gk-s kérdést, hogy "24 éves vagyok és miért nincs csajom?"
2016. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!