Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lány-lány téma. Félek az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány-lány téma. Félek az első alkalomtól, hogy rossz lesz. Leszbikus lányoktól kérdeznék elsősorban?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok leszbikus kapcsolatban. Voltam már fiúval, jó volt, de a kapcsolatunk nem működött és most a barátnőmmel nagyon boldog vagyok. Ő még szűz és szintén bizonytalan a beállítottságával kapcsolatban, de nem foglalkozunk ezzel, csak szeretjük egymást.

2 hónapja vagyunk így és már nagyon szeretnék lefeküdni vele, de gátlásos vagyok és félek, hogy mi lesz. Mármint hogy bénázunk és mivel Ő még pasival se volt, nem tudom, hogy kell hozzá közeledni, hogy ne legyen túl hirtelen. Csókolózni szoktunk, meg simogatni egymást, de még több nem volt pont emiatt.. Még sosem "elégítettem ki" lányt és eléggé félek tőle, hogy nem lesz jó neki, mert túlságosan rágörcsölök. Tudnátok tanácsot adni? Főleg olyanok, akik kicsit már tapasztaltabbak.



2013. júl. 12. 23:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2%

Az egyik szűz, a másik meg béna.


Azt se tudjátok, hogy mit csináltok!

Láttatok egy prájdot, és azt hiszitek, hogy az a normális, meg a valóság...

2013. júl. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Aha..:) Egyáltalán nem normális a pride és rohadtul nem érdekelnek mások meleg dolgai, sőt, még ilyen barátaink sincsenek. Nem vagyok érdekelt a publikus melegeskedésben, simán elvagyok a saját közegemben, de az is tuti, hogy neked meg aztán végképp semmi közöd a kérdéshez.
2013. júl. 13. 00:13
 3/15 anonim ***** válasza:
6%

Én azt hittem, hogy egy homoszexuális kapcsolat könnyebb, mint a heteró. Csináld azt, amit te is szeretsz. Ennyire egyszerű.


Egyébként #1-nek van igaza. Biztos vagy benne, hogy ez a helyes?

2013. júl. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Bocs, de mégis kit érdekel, hogy helyes-e? Amíg nem szegek törvényt, addig senkinek semmi köze hozzá.

Én sem kérdezem meg a r.bancoktól vagy a primitív barmoktól, hogy helyes-e, ahogy élnek.


Leszbikus lányoknak szólt a kérdés.

2013. júl. 13. 00:19
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok leszbikus, sőt még csak nő sem, de szerintem: Ne görcsölj, majd minden adja magát. Minél inkább ti tapasztaljátok ki egymást, annál természetesebb lesz.
2013. júl. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Húha... kissé átérzem ami most benned megy :)


Mivel még nem jutottatok tovább a simogatás, csókolózásnál, ezért én azt javaslom, hogy ne egyből a kielégítésre menj(eteik) rá, hanem mondjuk megszabadulni egy-egy ruhadarabtól, megismerni így a másik testét De nem azokat a részeket ott lent :) Ez eléggé jó tud lenni, és mikor már teljesen le akarsz menni, lesz egy kis biztonságérzeted, na meg neki is, mivel fent elügyködtél egy ideig, és azt feltehetőleg élvezte. Tudod, nyak, vállak, kulcscsont, mell, has, medencecsont (kifejezetten érzékeny tud lenni, de akár a "bugyi vonala" is, mivel közel vagy, de azért mégsem) combok. Nyugodtan lehet csókolgatni, puszilgatni meg minden egyéb - megismerni. Minél többet csinálod(játok) ezt, a barátnőd is annál lazultabbnak fogja érezni magát (na meg te is), és egyikőtök sem fog rágörcsölni a komoly-dologra.


Elsőnek azt javasolnám, ha már készen vagytok mindketten, hogy egy jó időzés más területeken (tényleg sokat foglalkozz a többi résszel, először is azért, mert élvezni fogja, másodszor mert még ha nem is megy el (ami valószínű) akkor is jó emlékként marad meg benne a törődésed, az, hogy szeretted őt, meg a testét is, és vigyáztál rá) után szájjal menj le. Próbálgasd a dolgokat, alapvetően jó érzés még akkor is, ha az illető nem fog tőle hegyeket megrengető orgazmusban kitörni :D Csókolj bele, betűzd el mennyire szereted. Ne azt vedd először célnak, hogy akkor neked muszáj eljuttatni őt a csúcsig. A célod, hogy ellazuljon, és élvezze annyira, hogy máskor is akarja. Nyugodtan kérdezz, hogy merre szeretné, hova menj a nyelveddel, hasonlók. Tudnotok kell ilyesmiről beszélni, mert a legvégső célt ennek segítségével tudjátok elérni. Beszéljetek alvás előtt, kérdezd meg milyen volt, nem volt-e esetleg valami rossz, kérdezd úgy hogy ne féljen válaszolni. Legyél nyitott, és ő is az lesz.


Mikor már ügyesebb vagy nyelvvel (tehát már te sem félsz annyira, hogy mégis mit kéne csinálnod), akkor tanácsolnám, hogy esetleg megpróbálhatod ujjal. Itt jön a kérdés, hogy ő csinálta-e már, vagy próbálta-e már magának így, mivel ettől függ hogy "mennyire tág". Aki soha nem próbálta, annak egy ujj is enyhén kellemetlen érzést okozhat, ami úgymond.. másnapra jobb lesz (tehát például megpróbáljátok éjszaka, ott kellemetlen, nem is csinálsz vele inkább semmit, csak maradsz ott szájjal, az ujjadat nem mozgatod sehogy, viszont másnap már ez megy rossz érzés nélkül is, és tudod mozgatni az ujjad). Ezt viszont (magát, hogy használd az ujjad) csak a fentebb sorolt dolgok után javaslom, hogy kellően nedves, és ne ilyen bele-a-közepébe stílusú legyen.


A bénázás... az alap. Viszont, ha tudtok jól beszélgetni (intim témákról is), akkor nem lesz kellemetlen, megmosolyogjátok, és visszatértek ahhoz amit épp csináltatok. Tényleg nagyon fontosnak tartom, hogy tudjatok erről beszélni, mert a végeredményt csak így lehet elérni. Neked tudnod kell mit élvez, mit próbálna ki, mitől lesz libabőrös, és ez nem csak a lenti részekre vonatkozik. Kérdezd melyik a legérzékenyebb része a nyakán, bármit. Csak beszéljetek. Ha ő kérdez, válaszolj te is akkora őszinteséggel, amekkorával tudsz. Gyakorlással pedig eltűnik a bénázás:)))


Fogalmam sincs, hogy ez mennyire segített neked, de azért remélem valamennyicskét igen, ha valamit szeretnél kérdezni, vagy tanácsot akarnál, nyugodtan írj privátot, ahogy tudok válaszolok.

16l

2013. júl. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2%
Ha téged rohadtul nem érdekelnek mások meleg dolgai, akkor engem, miért érdekelne, és miért válaszoljak a te kérdésedre?
2013. júl. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Na, két oldalról támadnak az ősleszbik, meg a homofóbok.


Kedves első felvetette, hogy a média, meg a melegjogi dolgok miatt léptem a "helytelen" útra, én pedig közöltem, hogy abszolút nem vagyok érdekelt a homoszexualitás propagálásában, nem olvasok ilyen jellegű híreket és azt sem hagytam, hogy telebeszéljék a fejemet azzal, hogy ez a normális. Nem érdekel az egész cécó, ami körülötte van, meg a viták, nem mozgom ilyen körökben, hogy ez legyen a központi témám. Olyan, mintha egy hetero problémát vetnék fel -ettől még nem kezdek el papolni az átlag férfi-nő klisékről.

Persze, hogy a leszbikusok véleménye érdekel, de azért ne jöjjön már egy tök ismeretlen azzal, hogy a melegfelvonulás miatt, mikor épp a tévét néztem, beugrott, hogy hoppá, leszbi leszek és keresek egy csajt, akivel lehet szexelni. Lehet, hogy sokat néz tévét és mindenhol félmeztelen tizenéves smároló csajokat lát, de az általánosítgatásnál kevés hülyébb dolog van.


6-os, köszi, 16 évesen több agyad van, mint itt sok "felnőttnek".

2013. júl. 13. 11:14
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

megértelek mert még én sem voltam lánnyal de már nem is bírom tovább halogatni :S

Amikor csókolóztok meg simizitek egymást attól be szoktatok nedvesedni ? ha kívánjátok egymást sztem nem lesz gond


[link]

2013. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

Tudod, az a különbség, azok között, akik vonulnak és azok között akik nem, hogy, akik vonulnak, azok törődnek másokkal is. Hidd el, a vonulóknak szintén rendben van az élete. De tudják, hogy sokan vannak, akiknek még ma is megaláztatásban része, vagy bujkálniuk kell a másságuk miatt. Akik vonulnak, nem magukat akarják mutogatni, hanem kiállnak másokért, és komoly problémákra hívják fel a figyelmet.

Pl. arra, hogy mekkora a kavar és a tudatlanság a fejekben, mert agyon hallgatnak egy olyan témát, ami rengeteg embert érint. A szexualitásról is alig beszélnek a fiataloknak, a homoszexualitásról meg semmit.

Lehet, hogy azért nem juttok tovább a csókolózásnál, mert nem kívánjátok egymást. Ugyanis, azért mert szerelmes vagy valakibe, még nem biztos, hogy szexuálisan is vonz. Azt hiszik, hogy kétféle ember van - heteró és homoszexuális - de ez egyáltalán nem ilyen egyszerű.

[link]

2013. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!