Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valószínűleg velem van a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg velem van a gond, de miért nem volt még senkim?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy tényleg ennyire ronda vagyok, sőt már kezdem elhinni, de hát akkor mindegy.. Az adhat rá okot, hogy eddig senkim nem volt?
2016. jún. 19. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú/lány? Képet esetleg mutatnál a külsődről? Milyen gyakran jársz társaságba? Mik a belső tulajdonságaid így nagyvonalakban?
2016. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:$
2016. jún. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok 17 éves, mindenhová hívnak engem, de sehová nem megyek, mivel azt gondolom, hogy értéktelen vagyok.. Szóval általában egy napom annyiból áll, hogy itthon vagyok, és unatkozom egésznap, amúgy biztos vagyok benne, hogy azért hívnak mostanában, mert megtudták, hogy mejdnem megöltem magam, de ez egy másik töténet.. Képet meg hát nem tudom :(
2016. jún. 19. 15:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
a külső nem lényeg. Valószínűleg azért kerülnek, mert negatív, depressziós emberekkel senki se szeret foglalkozni, mert belőlük is elszívják a lelkesedést, a vidámságot. Változz meg.
2016. jún. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ismerős..
2016. jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom :(.. Küldtem előbb egy embernek képet és állítása szerint nincs gondom..
2016. jún. 19. 15:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj el, sz.rd le, h mit gondolsz, miért hívtak el, csak menj és érezd jól magad, mutasd meg az embereknek h jó ember vagy és szerethető, csak ha ezt senki sincs ott veled, csak akk esel el.
2016. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát nemtudom de ha csaj lenék nem jönék ösze ojanal aki megakarja ölni magát
2016. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedved utolsó,más meg valószínűleg nem jönne össze olyannal, aki nem tud helyesen írni...
2016. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!