Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK, akik a kpopot szeretik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK, akik a kpopot szeretik?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek róluk?? Sokan azt valják, hogy nem szeretik a melegeket, de ezeken a srácokon alapozó van és kivan szedve a szemöldökük, szóval tudom, nem ettől meleg valaki, de mégis mindenki azt mondja, hogy ez nem okés egy fiúnál, közben meg a legtöbb lány nagyon is oda van érte.. Szerintetek is??

2016. jún. 19. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Fúj.
2016. jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi az?? Mondom én, teljesen melegesen viselkednek, és itt írja mindeki, hogy nekik nem meleg kell, közben meg igen :D
2016. jún. 19. 17:08
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
úgy vagyok vele hogy középiskolai osztályomba rajtam kívül minden fiunak volt kiszedve, amugy nekik máshogy szedik, amugy nem tom mier baj az alaozo meg a smink rocker vok neha poenbol kisminkelem magam ugy h este meglatnal öszeszarnád magad XD
2016. jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Náluk ez előírás.Még az is meg van mondva,hogy hordják a hajukat.
2016. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem.. :D Csak nekem nincs kiszedve a szemöldököm és egy lány azt mondta, hogy cuki.. Mármint a szemöldököm XD
2016. jún. 19. 17:23
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Én szeretem. És lány vagyok.
2016. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Nem melegek. Őszintén engem már az is vonz ahogy kinéznek. És azért (is) kivannak festve, mert ránk szeretnének hasonlítani (Európaiakra) és azzal akarják nagyobbá tenni a szemüket. Ott nem a szexualitásról szól egy zene (What do you mean? - kedves Justin Bieber) hanem a cuki de mégis olyan szexi, hogy alig bírsz megmaradni. Őszintén amióta szeretem a kpopot egy fiúra nem bírok 'szerelmemként' tekinteni.
2016. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Az idoloknál ez alapvető dolog, amúgy nem mindegyiknek van kiszedve a szemöldöke, de a smink fellépéseken rutinszerű. Amúgy a férfi színészekre, énekesekre is tesznek alapozót és nem csak Koreában. Az idoloknál ez rutinszerű, a rajongók hozzá szoknak, és természetes lesz nekik. Viszont ha egy srác szembe jön velük az utcán sminkel, akkor lehet néznének egyet :D Ez ilyen. Megszokod, hogy a kpop-hoz ez tartozik és természetes lesz. Én is így voltam vele. Először nagyot néztem egyes frizurákon, színeken, meg fura volt, hogy smink s van a srácokon, de megszoktam és már G-Dragon kinézete sem hökkent meg a Fantastic BABY -be
2016. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
KPOP *----*
2016. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

#7 jól mondja

Koreában teljesen mások az elvárások,ezért is az itteni emberek sokszor melegnek titulálják az idolokat,lenézik őket meg sorolhatnám még

De kérem,ez csak a külső feldobás érdekében van, a való életben bisztos nincs rajtuk smink

Nekem mondjuk kifejezetten tetszik ha egy fiú fülbevalós és kicsi sminket használ, és engem szint úgy vonzanak az ilyen fiúk,sokkal jobban mint azok,akiknek pl borostás pattanásos és szúrós arcuk van, undorító tud lenni


Semmi gond nincs evel,az utálkozók csak azért csinálják ezt mert nem tudják mi a jó

Előre ítélkeznek másokról mint a vak legyek,holott sz*rt se tudnak:)..

2018. aug. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!