Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik miert szeretik ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miert szeretik ha a lanyok sexi fehernemut viselnek? Az en parom is szereti ha ojan sexi fernemut viselek de tole nem kerdezem meg hogy miert szereti mert lehet hogy hujenak tart hogy nem tudom

Figyelt kérdés
2015. nov. 30. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyesírással nem csoda.
2015. nov. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaj kedves draga iro en egy Erdelyi lany vagyok es tudok beszelni magyarul lehet nem hejesen de deszkurkalom magamat ugyhogy huz el inen es a sertegeteeedt hagy meg anyadnak meg erteted en is tudnek mondani sok mindnet a magyarokrol de en nem sertegetek jaja mint egyesek
2015. nov. 30. 13:38
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

S kit érdekel, hogy erdélyi vagy? :D Ha románul beszélsz, akkor menj román portálokra, és kérdezz onnan. Vagy netalán a román is így megy? :)

Amúgy nem tudom hány éves lehetsz..(13? :D)

Azért szeretik a pasik ha a barátnőjük szexi fehérneműt hord, mert beindít minket. Tetszik nekünk, és felkorbácsolja a vágyakat. Bár ehhez nem sok ész kell...

2015. nov. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hei ide figyej ha nem tecik hogy erdelyi vagyok akor mi a kis francba irtal visza jaj es kepzeld el hogy a roman sokal joban megyen es nem 13 eves vagyok mar dolgozom kulfoldon es az is sokal joban megyen mint ez a kis izee magyar nyelv nah ennyi huzal el inen
2015. nov. 30. 13:44
 5/11 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a párodnak igaza van.
2015. nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hagy ki ebol otet meg erteted
2015. nov. 30. 13:46
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a kérdés nélkül is tudja, hogy "hüje" vagy.
2015. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Te jó ég! Ez borzalmas ahogyan írsz. Románul tudsz? Most nem azért, mert itt is megkérdezhetnéd, ha tudnál magyarul, semmi baj az erdélyiekkel, de te nem tudsz magyarul és így nehéz írásban kommunikálni. Amúgy persze, hogy tetszik a szép fehérnemű a pasiknak, vizuális típusok. Miért tetszene nekik egy szakadt pamut telibugyi?
2015. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég banális kérdés. Ilyen erővel azt is kérdezhetnéd, hogy miért szeretik a jó s.eggeket. Szeretik, és kész, a hormonjaik ezt a reakciót váltják ki.
2015. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%

Nekem meg "megyen" az orosz, az angol, a német, a magyaron kívül. Mégis mindet úgy használom mintha a saját anyanyelvem lenne. Ergo nem vétek akkora súlyos hibákat, hogy az olyan helyett "ojan"-t írok. A hülye helyett hüjét.

"kis izee magyar nyelv" :D :D

Nem akarlak elkeseríteni, de ha a magyarok büszkék lehetnek valamire az akkor a nyelv. A legválasztékosabb, a legszebb nyelvek közé tartozik.


Az életkorod meg akkor ahogy látom, nem egyenesen arányos a kompetenciáddal. Szóval talált a 13, csak agyilag. :) Pattogsz itt a semmire, és máris sértettnek érzed magad. Itt nem divat, hogy valaki veri magát a földhöz ha elmondják róla az igazságot. Tanulnod kellene belőle, és jobb embernél lennél. Az a bizonyos 13-as szám, talán feljebb kúszna.

2015. nov. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!