Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre lenne szükségem. Tényleg számít tőlem valamire?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el beszélgetni egy lánnyal a suliban. Első alkalommal nagy lendülettel leugrott mellém a padra és közölte velem, hogy tartós kapcsolatot keres. Én meglepetten csak annyit tudtam kinyitni, hogy "akkor meg kell ismernünk egymast." Ő pedig:"akkor ismerkedjünk!" Mindezt fülig érő szájjal. Késöbb viszont egyre többször beszélgettünk szünetekben, és egyre jobban megtetszett. De még mindig nem egyértelmű, hogy tényleg van esély egy kapcsolatra vagy csak egy jót játszik velem. Szóval mi a dolgom ebben a helyzetben? Még néhány dolog: mindketten 17 évesek vagyunk, évfolyamtársak is. Ő mindig nagyon vidám, én pedig valóban nyitott lennék a dologra. A tanácsokat előre is köszönöm! :)

2016. jún. 19. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan?! Hívd el valahova, és gyerünk, már sínen vagytok. Ennél egyértelműbben nem fogja tudatni veled, mit akar.
2016. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, de nekem taszító, ha egy lány így nyomul és udvarol.
2016. jún. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyert ügyed van! (kettes válaszolónak, manapság már 50-50%-ban megy az udvarlás)
2016. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Köszönöm szépen! :)
2016. jún. 19. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:

#3: Attól még gáz.....

Nem csak manapság van ez így.

Mindig is voltak olyan vérmérsékletű lányok, akik gond nélkül udvaroltak a férfiaknak,mintha ez lenne a természetes.

2016. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!