Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak hogy ujra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak hogy ujra keressen es megint olyan joba legyunk mint regen? Van meg ra esely?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akivel egy suliba jarunk es total veletlen lettunk joba. (Mondhatni hogy a sors hozott minket ossze.)

Nagyon sokat beszeltunk eloszor cseten aztan sokat taliztunk es nagyon jokat beszelgettunk, nevetgeltunk...:))

Aztan feltunt az exem akivel ok jo javerok es ezert ez a fiu kiallt a kepbol pedig nem kellett volna. Nem keresett es aztan en irtam neki. Utana megint taliztunk. De semmit nem volt. Nem lepett semmit pedig tudtam higy o tobbet akar tolem.

Megint nem keresett es kozbe megismertem egy masik fiut aki tudta mit akar es osszejottem vele.

Tobb mint egy honapja egyuttvagyunk. Bemutattott a baratainak es jofejek velem.

Meg a baratom is. Jo vele lenni de neha szoktam gondolni a masik fiura.

Multkor megint rairtam es normalis volt de azota se beszeltunk.

Gondolm azert nem ir mar mert osszejottem egy masik fiuval de ha o lepett volna akkor osszejohettunk volna. Meddig varjak ra?!

Faj az hogy ilyen konnyen lemondott rolam. Es mar nem keres. Annyi jo elmenyem van vele. Egyutt voltunk bulizni a barataival is..

Mit csinaljak?

Az a baj hogy nem tudom mitit csinaljak.

Nem akarok szakitani a baratommal mert jol megvagyunk es egy bizonytalan dolog miatt nem akarom tonkretenni ezt.

Velemenyek?


2016. jún. 20. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Összejöttél egy sráccal és egy másikon "jár az agyad"? Ez nem valami biztató ---> Ha szakítasz másik pasiért a pasiddal, az akiért szakítottál ,azt fogja gondolni ,hogy őt is könnyen dobod.
2016. jún. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kellemes szop@s után tuti felmelegíted a kapcsolatot. Nagyon szeretjük és minden érzelem felszabadul bennünk.. talán a szerelem is visszatér! :) ;)
2016. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom hogy mit kene csinalni..

#2. Ilyet biztos nem..

2016. jún. 21. 09:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kellene :) Vagy nem szereted csinálni? :O
2016. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem csinaltam meg
2016. jún. 21. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!