Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek mi zajlik most a barátomban, vagy miért viselkedik így? Mit csináljak egyáltalán, érjem el h megutáljon és ne keressen többet?

Figyelt kérdés

2éve vagyunk együtt. 21évesek vagyunk.


a helyzet a következő:

-sokszor szakítottam vele ÉN már pár hétre, aztán kibékültünk

-mostanában pár perc késésért csúnyán beszél velem, kiabál, hogy miért nem vagyok képes elkészülni időben.

-azt érezteti velem, h nem kellenék senkinek.(ezt így nem mondja ki, de ezt érzem)

-hazudgál. ez a legidegesítőbb. azt mondja majd felhív később, de nem hív, csak h leszereljen. azt mondja, hogy majd egyszer összeköltözünk, meg egy jövőképről hiteget. szép lenne ez, ha kibírna egy napot anélkül, hogy kiakadna vmin. mindent rámhárít: "te kezdted"

-idegbeteg ha csak a kezembe veszem a telefonját, úgy h nem is csinálok vele semmit


-jellegzetes mondatok tőle:

"én vagyok a főnök, én mondom meg mi lesz"

"nem fogok változni egy nő kedvéért sem, ha nem tetszik vmi ne legyél velem"

ha szakítással dobálózok: "csinálj, amit akarsz"

"hozok neked majd abból a finom...." "elmegyünk egyszer mi is..." sose történik semmi, tehát hiteget..

-nagyon önző is. ha pl. neki fáj a lába, akk nyomkodjam meg. mondom neki, h utána megmasszírozol? nekem a hátam fáj nagyon. válasz: fáradt vagyok, majd hnap


sose dicsért meg eddig szex után, h jó volt velem....


-a barátai többet tudnak róla, mint én... nekem nem beszél magáról csak akkor, ha kérdezgetem.

-teljesen más az érdeklődési körünk is. külön bulizunk, mert más zenét szeretünk....



h miért lehet ilyen? bővült a baráti köre, és sok olyan arc van, akinek átveszi pl. a beszédstílusát. kezd az egész banda átalakulni, az egész életfelfogásuk más lett..



persze szokta mondani sokszor, h "szeretlek" de Ti elhinnétek neki ha mellette ilyen is tud lenni?!:S mert 60%ban csak a sz*rt kapom tőle..


2011. aug. 16. 00:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
21 évesen ilyen? lol hagyd ott találsz magadnak normálisat is
2011. aug. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 napietus ***** válasza:
én azt nem értem, mi beszélnivalód van Neked még egyáltalán ezzel a pasival. velem is lehet csúnyán beszélni. egyszer. sztem Te is ehhez tartsd magad, könnyebb életed lesz.
2011. aug. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
azok után hogy többször is kidobtad megaláztad mit vártál ? egyszerűen csak vissza adja neked azt amit ő akkor érzett amikor te többször is elhagytad.. csak ő okosabban csinálja és jól elhúzza hogy tovább fájjon neked.. 22/L szakíts vele ha nem szereted.. az már úgy is megy neked rutinból ;)
2011. aug. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Áhh, az egyik legjobb barátom pontosan ezt szokta csinálni a barátnőjével, akivel szintén nagyon jóban vagyok. Még a lábfájós rész is teljesen megegyezik. :D Néha még össze is verekednek, utána meg úgy bújnak egymáshoz, mint a macskák... Nehéz őket megérteni, de azt tudom, hogy már akkor is ezt csinálták, mikor nagyon-nagyon dúlt köztük a szerelem. Most már inkább csak megszokásból vannak együtt...
2011. aug. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
Ne csodálkozz, mivel egy hisztis p.csa vagy. A szakítás meg már a kisujjadban van. Jobb lesz a srácnak nélküled.
2011. aug. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Jószándékú ***** válasza:
100%
Miért vagy vele?
2011. aug. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

és nem gondolod, hogy annak vmilyen előzménye is volt, h én kidobtam? ilyen pasival nem könnyű zöldágra vergődni, mikor kommunikálni nem lehet vele. meghallgat, megbeszéljük és megérti látszólagosan a dolgokat, de mégis másnap ugyanúgy tesz mindent!


és egyébként szeretem! ha a sok rossz után már nem is rózsaszín köddel, de szeretem és ragaszkodom hozzá.

2011. aug. 16. 00:49
 8/17 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem hogy hogy jöttetek ti össze???
2011. aug. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
a szakítás pedig rádöbbenthetné az embert jó esetben, h ez így nem jó, és vmin változtatni kell, ha KELL A NŐ. HA MEG NEM KELL, AKKOR NE SÉRTEGESSE, NE ELÉRNI PRÓBÁLJA, HANEM ENNYI ÉV UTÁN ÁLLJON A NŐ ELÉ, ÉS MONDJA H ELMÚLT, VÉGE. dehát hány ilyen bátor pasit ismerünk?!
2011. aug. 16. 00:53
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
akkor meg egyszerű ha szereted ne nyavalyogj. maradj vele és fogadd el olyannak amilyen. ha meg nem megy akkor dobd ki. menj bulizni ismerkedj hogy könnyebben elfelejtsd ...
2011. aug. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!